Прощавай, демократіє?... Бо настає соціалізм, американський (оновлено)

 

Смерть молодої жінки на тлі привселюдної державної зради віце-президента США Пенса – трагічні підсумки президентських виборів в Америці.

Вибори закінчилися – не лише в США, також загалом у світі як процес волевиявлення громадян. Після того, як це право було брутально зневажене на батькіщині свободи та законності. Насамперед тими, хто повинні були ту й іншу захищати. Про Америку, яку ми ще пізнаємо – і дуже не такою, що до неї звикли.

Що сталося у США 6 січня? Антиконституційний переворот. Або ж узурпація влади партією, яка називає себе “демократичною”. В Сенаті США не підтримали оскарження республіканцями голосів виборників під час процедури їхньої сертифікації – незважаючи на безпрецедентні порушення під час голосування, численні докази яких були надані.

Але не прийняті до уваги сильними світу цього в США – і демократами (хто б сумнівався!), і багатьма республіканцями, які, чим ближче до дня “Х”, вирішили за безпечніше перекинутися на бік ідеологічних суперників. Тому, що власні посади та добробут важливіші, аніж демократія та державні інтереси.

Чим зайвий раз підтвердили, що ворон воронові ока не виклює, а “несистемний”, позаклановий Трамп – дуже “незатишна” фігура і для демократів, і для республіканців.

Тим часом, сотні тисяч його прихильників (очевидці кажуть – всіх разом було не менше мільйона) напередодні прибули до Вашингтона. Щоб мирним мітингом протесту захистити свій вибір. Перед громадою виступив глава держави, ще раз перелічив усі порушення, закликав до мирного перебігу акції і висловив захоплення американською нацією. Протестувальники рухалися колоною вздовж Пенсільванія-авеню, наблизилися до Капітолію.

Відтак після 2.30 дня з’явилися перші повідомлення, що близько сотні людей змели металеві загородження і потрапили досередини. Процес сертифікації голосів виборників довелося перервати і відкласти. Але вже зрозуміло, що його відновлення навряд чи змінить ситуацію. 

Відтак з’явилися чимало свідчень: “ударне ядро” прориву до Капітолію – це зовсім не прихильники Трампа, а “діячі” терористичної організації антифа. Однак, майже одразу провідні ЗМІ США й не тільки поспішили звинуватити в захопленні будівлі мирних демонстрантів.

Провокація вдалася – внаслідок неї, щойно втрапивши до Капітолію, загинула молода жінка. Всього ж повідомляється про чотирьох убитих.

 

Перша кров. Поліція розпилювала сльозогінний газ і стріляла по протестувальниках. Так з’явилася перша відома жертва – Ешлі Бaббіт (на фото), пізніше вона померла від смертельного поранення в шию у лікарні. Приїхала до Вашингтона з Сан-Дієго підтримати свого президента. Перед тим написала у Твіттері: “Нас ніщо не зупинить!”.

Розповідь свідка убивства, Марії Рутенберг (Maria Rutenburg): ”Вона стояла поруч зі мною перед тим, як зайти досередини. І поліцейський одразу ж вистрелив у неї. В руках тримала прапор, більше нічого. Ніхто з нас не був озброєним. Поліцейський бризнув мені в обличчя сльозогінним газом і збив з ніг, я не могла дихати 4 хвилини.

Ми прийшли до нашого уряду, щоб засвідчити нашу незгоду. Ми маємо право. Нас зустріли кулями і газом. Але це – наш Капітолій, громадян США!

Ешлі була однією з небагатьох жінок, хто зайшли до приміщення. Її зупинили – та не злочинців з антифа (її представники змішалися з протестувальниками задля їхньої дискредитації. Більше – див відео – ред.).  Тим, з антифа, ніхто не заважав, вони ламали й нищили, розбивали вікна, але нікому з них навіть газом не дісталося.

Я розумію, Ешлі – не злочинниця, її життя – не настільки цінне, як тих, хто порушує закон. Але все ж, вона – ветеран повітряних сил, служила в Іраку, була там 4 рази. Чи не час Конгресу розслідувати її смерть?”

Щодо останнього маю сумнів – коли нахабно, на очах у всіх перекидають догори дригом традиційні законність та мораль, навряд чи будуть перейматися загибеллю жінки. Яка колись, до речі, захищала свою країну.

“Веселі”, брати, часи настали”, як співали колись в Україні з іншого, але дуже подібного приводу.

Що останні події означають  для Америки й не тільки? Закінчення нормальності світу, яким ми його знали. Або ж появу нової “нормальності”  – з цинічною підміною понять і цінностей. Це коли Конгрес  днями прийняв новий закон, згідно з яким називати жінку – жінкою, а чоловіка – чоловіком стає неправомірним. Бо  ображає права трансгендерів чи секс-меншин. Натомість треба вживати “гендерно нейтральні терміни”. Які саме, не знаю, демократам, авторам нововведення, видніше. Без жартів, хто читає це за межами США,  це –  вже затверджений закон.

Це коли вчора Фейсбук, Твіттер та інші соцмережі – вже вкотре – блокують рахунок президента Трампа, щоб той не міг звернутися до нації. А його самого по-хамськи називають “політичним кандидатом” – хоч навіть формально Дональд залишається главою держави до 20 сіічня. Так само й блокують будь-які відео, які засвідчують мирний характер акції протесту – і в Фейсбуці, і на Youtube.

Це коли мер Вашингтона оголошує комендантський стан у місті з 6-ої вечора і на наступні 15 днів. Коли ж влітку бандити трощили крамниці, оголошувала аж з 22-ої, і то неодразу. 

Врешті, це коли на очах у всіх відбулася державна зрада віце-президента і спікера Сенату Майкла Пенса. Того самого, що має усі конституційні повноваження не визнати результати сфальшованих виборів і оголосити 10-денний аудит всіх порушень. І чого закономірно сподівалися виборці Трампа – недарма ж той балотувався разом з ним.

Але натомість Майкл  пішов на банальну змову з чортом, спустив у каналізацію і голоси співгромадян за фактичного переможця виборів, і Конституцію США. Жалюгідна Пенсова заява-мимрення напередодні історичного засідання Конгресу, що “я не можу вирішувати, які голоси рахувати, а які – ні” стало масною крапкою на надіях: в США ще можлива демократія. Після такого – навряд.

Все ж недарма у  Майкла символічне прізвище, Пенс –  як пенс, найдрібніша розмінна монета в США.

Тому тепер насувається нова ера, демокраДії. Гульнара Вайнштайн  (Gulnara Weinstein): “Сьогоднішній день ми повинні записати в календарі, як день жалоби для всього цивілізованого світу. Ми, народ Америки, освічені люди, які знають ціну добру, свободі, чесності, не програли. Нас обдурили, обвели навколо пальця злодії, пройдисвіти, негідники і жертви поганої освіти.

У нас відібрали НАШУ ВЕЛИКУ КРАЇНУ АМЕРИКУ. З сьогоднішнього дня ми не зможемо пишатися нею, як країною з високою мораллю, чесністю, справедливістю. В яку вірили не тільки ми, її патріоти, а й усі ті, хто знав, що ця країна їх захистить, не залишить наодинці з ворогом. І наш президент Трамп був того ГАРАНТОМ!

Дякую йому за його працю, людині, що пережила любов народу і, на жаль, величезну зраду. Ми ніколи не забудемо його боротьби. Будемо молитися, щоб він сам та його родина не постраждали від цієї нової влади демокраДії

Я прошу всіх моїх однодумців запам’ятати: чорні люди, це –  ні, не БЛМ, білі люди – не АНТИФА. Ми всі –  тільки люди, яких не можна узагальнювати ні за якими ознаками, крім, як їхньої приналежності до моралі чи аморальності. Ми, разом з нашими однодумцями – були тією самою Америкою, яку ми втратили. Це люди, які пережили в минулому житті всі “принади” соціалізму і вміють цінувати те, що нам дала ця країн

Всі ці люди були патріотами своєї країни, всі вони були СПРАВЖНІМИ. Вони зустрілися і в Вашингтоні, де панувала атмосфера приязні, любові до нашої країни і НІЯКОЇ агресії не було !

Коли жінкам і літнім людям потрібно було піднятися по переповнених людьми сходах, чоловіки зробили для них сходи зі своїх спин, ними переводили жінок. Це був збір найдостойніших людей нашої країни. І дуже шкода, що сьогоднішня АМЕРИКА СТАЛА НЕ ГІДНОЮ НАС, ЇЇ ПАТРІОТІВ.

Я пишу цей пост зі сльозами на очах і болем в серці за всіх тих, хто залишився за межами свята Сатани, за межами свята переможного соціалізму”.

Facebook

Людмила Пустельник, Global Village

 Фото: https://nypost.com/, Gulnara Weinstein, https://www.radiosvoboda.org/