Про Байдена, штурм Капітолію і “фактор телевізора“

Сенат оголосив Дж. Байдена президентом. Почалася епоха правління “лібералів” та лівих. Підготована для світу, в тім числі, і найпотужнішим політичним “гравцем” минулих десятиріч – телевізором.

Чого чекати від зміни еліт? Явка американських виборців була найвищою за останні 120 років, і так само найстарішим 46-им президентом в історії США стане 78-річний Байден.

В зв’язку з цим від Америки навряд чи варто сподіватися великих векторних змін у зовнішній політиці. Адже остання в імперських країн є експансійною та поглинаючою. Проте, завдяки зміні господарів Білого дому Росія отримає сприятливу позицію для впливу на сусідні країни Європи. Відповідно, Україна буде затягнута у ще більшу турбулентність політичної, економічної та безпекової криз.

Тим часом, Дональд Трамп заявив, що покине президентську посаду і передасть повноваження Байдену, як і ухвалив Конгрес. Але з підсумками виборів в США він так і не погодився. Це важливо. Байден з оточенням лівих та лібералів буде всю каденцію мати виклики перед майже 75-ти мільйонами американських республіканців, що проголосували за Трампа. Це дає надію, що Байден у прийнятті своїх рішень розумітиме ризики наслідків. Можливо, розумітиме.

До речі – згідно з соціологічними опитуваннями, Трамп визнаний найпопулярнішим політиком та президентом США. Його незалежність від фінансових груп впливу була основною проблемою для них і, власне, проти нього працювали не тільки вороги, але й частина республіканських політиків, котрі пов’язані з фінансовими системами. Але Трамп створив епоху, і вона вже увійшла в історію. Таке буває не часто, тільки тоді, коли до влади приходить самодостатній і незалежний політик.

Важливо й те, що республіканці у своїй основі – це націоналісти, які побудували Америку. Та й загалом, республіканці у всьому світі – це інтелігенція, люди що живуть за принципами людяності та моралі.

Тепер давайте згадаємо, що США мають одну з найкращих демократій у світі. Та, як бачимо, кілька попередніх каденцій демократів послабили державу. Тому лівацьке середовище почало домінувати над над здоровим глуздом та американською державністю, прикриваючись ширмою демократії. Натомість Трамп лише протягом однієї каденції почав відроджувати країну, формуючи національну політику на республіканських засадах. Дорослі американці відчули це.

Тож сьогодні бачимо відповідну реакцію тверезо думаючих громадян, що вийшли на марш за спасіння Америки 6 січня. І тут же виступив Байден з публічним зверненням, в якому зневажливо висловився про виборців, що не підтримують його та все його соціалістичне лівацьке оточення. І це у той час, нагадаю, коли він ще не оголошений офіційно президентом США. А що ж буде далі? Так само медіа, яких фінансують “ліберали”, уже тривалий час висвітлюють республіканців та американців, що їх підтримують, лише із зневажливими інтонаціями. А чинник ЗМІ залишається вагомим в політиці не лише Америки. Надто, якщо певні “демократичні” цінності майбутні виборці усвідомлюють з дитинства, навіть з мультиків.

 

Штурм Капітолію та фактор “Сімпсонів”. Серіал “Сімпсони”, створений членом демократичної партії США Меттом Ґрейнінґом для телеканалу FOX, бачив увесь світ. Його переклали різними мовами і транслювали не раз, дивилися, як діти, так і дорослі. Навіть серед моїх знайомих багато хто фанатіли від нього. А телевізор дуже впливає на формування характеру, подекуди, навіть більше, ніж сім’я та оточення.

Повертаємось до “Сімпсонів”. Що ж виходить? Переглядаючи новини у європейських медіа, спостеріг цікаву річ. Виявляється, в цьому серіалі ще у 1996-му було показано штурм Капітолію!

 І дійсно, дивимось на фото та знаходимо ідентичні сходження персонажів, котрі 6 січня 2021 року увірвалися на засідання Сенату. Тобто, 25 років тому, творець серіалу демократ Ґрейнінґ передбачив сучасні реалії? Так і ні.

Серед республіканців, котрі вийшли відстоювати право чесних виборів, могли бути заслані лівацькі провокатори. Їхньою метою було сформувати негативну думку у суспільстві по відношенню до прихильників Трампа і до республіканців загалом. У подальшому це може спричинити розкол всередині республіканської партії США.

Тож можна припустити, що певна “дорожня карта” cправді була прописана для окремих груп  і дозовано подавалася у вигляді серіалу “Сімпсони”, аби ті мали орієнтири. Hаголошую, що це лише моє припущення.

Хоч все одно залишаються без відповідей запитання. Tворець серіалу, телеканал FOX, який завжди вважався республіканським, першим, тим не менш, повідомив про перемогу Байдена – ще задовго до завершення підрахунків голосів.

Пригадаємо, що влітку минулого року теж обговорювали події хаосу на вулицях США – і вони ж були передбачені в “Сімпсонах”! Заворушення на вулицях з вандалізмом бізнесів активно підтримувались лівими з оточення Байдена. Так само, як і про коронавірус  транслювалося у тих же “Сімпсонах”. Щось надто багато дивних збігів, чи не так?

Я не є прихильником теорії “великої змови”. Більше того, говорив неодноразово у інтерв’ю, що не вірю в подібні теорії. Та історія зі згаданим серіалом, погодьтеся, є, щонайменше, дивною. Вона говорить про те, що теоретично може бути прописана стратегія подій у світі. І певні групи, що контролюють фінансові ринки, реалізують її на практиці.

Роман Реведжук (РОМАН РЕВЕДЖУК), журналіст, політик

Фото: https://www.marketwatch.com/, РОМАН РЕВЕДЖУК