Казка про принцес-лесбійок. Для українських дітей від 5-ти років, за державні кошти

 

Символічна цифра: 666000 грн. було витрачено на книжку-комікс, яку розповсюджують по дитячих бібліотеках, понад 1000 примірників – як повідомляє на своєму сайті рух “Всі разом!”. На обкладинці видання для юних читачів написано, що  це “добра, дотепна і щира історія”. Шок.

За рахунок коштів державного бюджету України були закуплено дитячий твір про так зване одностатеве кохання. Міністерство культури України та Державна установа “Український інститут книги” придбали 1240 примірників книги “Принцеса+принцеса: довго і щасливо” (автор О’Нілл Кейт, 2019 р.), яка видана у вигляді коміксу на тему ЛГБТ-стосунків. Дітям від 5 років пропонується ознайомитися з історією про двох дівчат, яка закінчується їхнім весіллям.

Офіс руху “Всі разом!” (українське об’єднання, що виступає за традиційні християнські цінності – ред.) відразу почав з’ясовувати історію питання. Були надіслані запити на доступ до публічної інформації до Українського інституту книги та до Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Окремо рух “Всі разом!” отримав пакет документів із зазначеного питання від Українського інституту книги. Серед додатків є Протокол з рішенням про проведення процедури закупівлі книжної продукції для поповнення бібліотечних фондів за рахунок коштів державного бюджету. У Протоколі зазначено, що перелік книжкової продукції був затверджений Розпорядженням Кабінету Міністрів №598-р від 5 липня 2019 року, тобто за часів прем’єрства Володимира Гройсмана.

Також вказано, що уповноваженим за формування переліку книжок від Інститут книги є Юрій Марченко, а також видавництво “Рідна мова”. Таким чином, серед затверджених протоколом Марченка і “Рідної мови” була й книга “Принцеса+принцеса”. Загалом тоді було погоджено закупівлю продукції на загальну суму 666000 гривень (без ПДВ).

“Принцеса+принцеса: довго і щасливо” — це комікс про романтичні стосунки між двома дівчатами. Книжка, як зазначається, “спрямована на подолання так званих стереотипних уявлень про людські взаємозв’язки”. А насправді – містить ознаки агресивної пропаганди одностатевих відносин. Видання, друк та поширення такої літератури серед дитячих бібліотек по всій Україні за рахунок державного бюджету відверто шокує.

Рух “Всі разом!”, ознайомившись з зібраною інформацію, нині надсилає лист до Міністерства культури та інформаційної політики з вимогою вилучити всі примірники зазначеної книги з усіх бібліотечних фондів та структурних підрозділі, які функціонують за рахунок коштів державного бюджету. Адже подібні дитячі твори призводять до викривлення уявлень підростаючого покоління про романтичні взаємини між людьми. Ця та інші подібні книжки мають на меті дискредитувати важливий для суспільства інститут природної сім’ї, популяризуючи девіантні моделі поведінки.

 /https://vsirazom.ua/news/ponad-tisyachu-knizhok-pro-divchat-lesbijok-zakupiv-ukra%d1%97nskij-uryad-dlya-dityachih-bibliotek?fbclid=IwAR1fPD2w3PFpHI8SbVJoJvD-FWQlmYHWq9zSJti2jWAKgcZFBSETQDPLjtU

Рух “Всі разом! (Рух «Всі разом!»)

Фото: Рух «Всі разом!».