Зірки з України в Америці, дитячі фото

Їхні перші сесії, ще задовго до обкладинок журналів і одночасних спалахів сотень фотокамер. Якими були в дитинстві українські та зірки родом з України у США? (Чому обидва визначення – не одне й те ж саме – нижче).  Світлини дуже відомих сьогодні жінок, але ще з тих часів, коли ходили не по червоних доріжках, а як звичайні смертні – пішки під стіл.

 

Міла Йовович

Про неї заговорили після ролі в “Поверненні до блакитної лагуни”, далі був “П’ятий елемент”.  Відтак стала обличчям низки косметичних брендів і одним з найбільш впізнаваних у світі. 7 років тому, а саме в січні 2014-го набрав тисяч репостів допис Міли у Фейсбуці. Був присвячений війні Росії проти України на Сході, акторка зізнавалася, що дуже переживає за земляків. Закінчувала словами “Україно, я вірю в тебе!”

З рідного Києва Йовович разом з батьками виїхала у 5-річному віці. Такою була, ще коли в Україні:

З мамою Галиною Логіновою

..І вже після переїзду до США:

Міла Куніс

На відміну від своєї тезки з родом Києва, колишня чернівчанка рідною мовою вважає російську. Не раз підкреслювала, що не пов’язує себе з Україною. В інтерв’ю розповідала, що в Чернівцях колись зазнавала проявів антисемітизму, а “справжньою єврейкою“ відчула себе тільки в США.

Другий приїзд Міли в столицю Буковини, вже в статусі зірки, закінчився розчаруванням для обидвох. Господарі квартири, в якій колись мешкала акторка, відмовилися відчинити їй двері.  Куніс у відповідь не пошкодувала критичних відгуків про Батьківщину; в Чернівцях і не тільки їй “віддячили” кпинами в соцмережах.  

Одна з найбільш відомих ролей Куніс – другого плану в артхаусній драмі “Чорний лебідь”, екранна суперниця героїні Наталі Портман.

А це – дитинство:

Оксана Баюл

Золота олімпійська чемпіонка ще в підлітковому віці, потім – героїня скандалів за участю алкоголю, відтак – засновниця бренду спортивного одягу, акторка, щаслива дружина й мама. 

Оксана сьогодні з донькою, яка вже впевнено тримається на ковзанах

Про Оксанин шлях у великому спорті та шоу-бізнесі можна сміливо знімати серіал, й нудно не буде. Більше про найвідомішу українську фігуристку з Дніпра читайте тут: Оксана Баюл: материнство, суд через гонорари, бізнесвумен

А таким був один з перших її виходів на лід:

Ольга Куриленко

“Дівчина Бонда“, успішна модель, одна з найвідоміших ”наших” в Голівуді минулого десятиріччя – так вважали донедавна. Поки не пролунав грім серед ясного неба в травні минулого року: Ольга заявила, що “української крові” в ній нема, серед предків – представники інших національностей, тому вважає себе “слов’янкою”, не українкою. І взагалі, їй байдуже, якого вона походження.

Скандал же вибухнув після Інстаграм-вітання Ольги “C Днем победы!” та фото її сина з муляжем танка, розмальованого радянською символікою. Все разом коштувало їй зневаги прихильників в Україні та негативу в коментарях.

А ось так Куриленко виглядала тоді, коли найбільшим скандалом в її житті була  неспожита в дитсадку манна каша :

…І пізніше, вже школяркою:

 

Кетрін Винник

Перша стрічка за участю сьогодні всесвітньо відомої українки з Онтаріо, Канада, cтала першим же фіаско – Кетрін, тоді 16-річну,  звільнили з роботи за… профнепридатність. 

 

Сльози, розчарування,  але й разом з тим – тренування з карате і теквондо. Сьогодні Винник володіє чорним поясом в кожному з цих бойових мистецтв.

В ролі Івани Трамп

Однією з помітних стала роль Івани, першої дружини Дональда Трампа. Продюсери звернули увагу не лише на разючу портретну схожість акторки з оригіналом, але й на драматичний талант. А слава й визнання прийшли вслід за іншою першою дружиною – Рагнара Лодброка, Лагертою, з серіалу “Вікінги”.

Відомо, що серед українських предків Кетрін – січовий стрілець Володимир Винницький з Львівщини (дід по батьковій лінії).

Кетрін зі старшим братом

Квітка Цісик

Легендарна Квітка… Переповідати відому біографію золотого українського голосу Америки навряд чи варто. Неповторна Кейсі, якій були підвладні найрізноманітніші музичні стилі, і чий чуттєвий вокал в поєднанні з шляхетністю манери виконання став еталоном для багатьох артистів по обидва береги океану.

А серед тих, з ким співала Квітка на початку своєї кар’єри були Роберта Флек, Майкл Болтон, Квінсі Джонс…

Такою міс Цісик була перед тим, як стати Кейсі:

В “Пластовому” таборі
Зі старшою сестрою Марією, талановитою піаністкою. Квітка ж спочатку навчалася як скрипалька.

 

https://www.thelist.com/, Микола Бандрівський, https://www.hroniky.com/, http://nrcu.gov.ua/, https://pogliad.ua/  

Global Village

Фото: https://www.thelist.com/, https://uznayvse.ru/, https://ua.tribuna.com/, https://vsim.ua/ ,https://pogliad.ua/, https://www.hroniky.com/, http://nrcu.gov.ua/, https://www.cheatsheet.com/, https://www.rbc.ua/, https://viva.ua/, Photo By Carlo J. Farina; Copyright BAIUL-FARINA, LTD.  https://filmspeak.net/ https://twitter.com/katherynwinnick/status/812484031602364418