За “рівноправність” – хлопців у жіночій вбиральні

 

Палата представників Конгресу США проголосувала за Equality Act, Закон “Про рівність”. Він кладе масну крапку на тій самій рівності чоловіків та жінок, а ще – відкриває дорогу найрізноманітнішим проблемам, зокрема, підлітків. Та не лише їхнім і не лише в США, подібне має шанси також в Україні – погляд українки з Америки, Світлани Павленко.

Байден підписав указ про підтримку трансгендерів чи не в перший же день свого президентства. Тепер Конгрес під керуванням Ненсі Пелосі хоче зробити цей указ законом, тому й проводять через конгрес. Бо  наступний президент указ може скасувати, із законом це зробити складніше.

Отже, відтепер чоловіки-трансгендери можуть користуватися жіночим туалетом, хлопчики –  змагатися з дівчатками в спорті і ходити до них в роздягальню, також приймати там душ.

Публіку при цьому переконують, що все гаразд, таким чином впроваджують “покращення”. Ідея ліваків полягає в тому, що їхнє нововведення покладе край дискримінації трансгендерів. Насправді ж, саме так починається дискримінація проти жінок – у спорті, в їхньому праві на приватність та особистий простір в роздягальні чи туалеті.

А від того, що чоловік вжив гормони, одягнув перуку і пофарбував губи, він не перестає бути чоловіком з його статевими органами та фізичною силою. Тож коли такий добродій-транс вийде грати в теніс проти жінки, в нього, зрозуміло, буде більше шансів перемогти. Адже його грудна клітка і витривалість не зменшилися. До речі, відома тенісистка Мартіна Навротілова – дуже проти нового закону.

Тим часом, поділюся досвідом своєї подруги, викладачки коледжу. Ще років 5-6 тому дізналася, що її донька вирішила стати трансгендером. В нашому лівацькому Портланді це модно, а моя подруга належить до лівих. Подругу я не бачила з рік, та якось пішли разом гуляти. Запитала, як сім’я, я їх усіх добре знаю. Подруга відповіла, що її донька тепер не дівчинка, а хлопчик Джейк. Потім почала розповідати, скільки проблем через те з’явилося. Донька спершу вживає гормони, потім перестає, відтак у неї починається роздвоєння особистості. Залишила останній клас середньої школи, пішла працювати в MacDonald’s. Там теж проблеми не забарилися. Одного дня їм каже, що вона – дівчинка, іншого – що  Джейк. Стала дуже вразливою, ображається, коли хтось плутає, яка стать у неї сьогодні.

Подруга розповідала про великі витрати на лікарів. З друзями стала бачитися значно рідше. Уникає. Чоловік теж переживає, він – консерватор з Південної Африки, професор.

Весь час кажу: “Та не чіпайте дітей! Підростуть, мізки зміцняться, нехай тоді роблять з собою все, що заманеться. Але ж не тоді, коли мізків ще не так багато – через юний вік”. Однак, в наших лівацьких штатах трансгендерство втовкмачується з наймолодших дитячих років, з перших класів і з книжок-розмальовок.

Те ж саме – в Канаді, де соціалізм давно й успішно втілюють. Бачили б Ви, які дитячі книжки-розмальовки надсилали мені друзі з Ванкувера! Про те, як це чудово – трансгендерство. Перед тим обурювалися, що сексуальне виховання їхній дитині викладають вже з 8 років. А ці мої друзі –  звичайні кияни, не так давно мешкають у Північній Америці. Вони, зрозуміло, хочуть, щоб дитину навчали читати і писати, а не тому, як діти з’являються. Та ба –  у ліваків свої пріоритети.

Тепер маю запитання: Україно, ти хочеш цього для себе? Тобі про це розповідають? Думай, коли тебе будуть змушувати приймати якісь закони, щоб ти вступила до ЄС!

Хоч би про ось цей новий американський закон, дуже радикальний. Наскільки  розумію, ці неповнолітні діти, які раптом вирішили змінити свою стать, зовсім не повинні говорити батькам про свої наміри. Це ось як вже зараз шкільний лікар загальноосвітньої школи запросто виписує 15-річній вагітній дівчинці скерування на аборт в Planned Parenthood (”Плановане батьківство”, організація, що активно пропагує переривання вагітностей, в т.ч. і на пізніх термінах – ред.). А  батькам при цьому ніхто нічого не каже! Бо за соціалізму американського зразка вихованням дітей займається держава, не родина?

На тему ж закону “Про рівність” бачила вже чимало інтерв’ю дівчат-школярок, під час яких вони буквально плакали. Пояснювали проблему ще й з несподіваного для мене боку. Що, не виграючи у хлопців, вони одночасно втрачають стипендії на навчання та право вступити до якогось університету, чого вони закономірно сподівалися раніше. І працювали дуже важко для перемоги. Але тепер – усе даремно.

Та про ці новинки статевої рівності не поспішають повдомляти мейнстримні ЗМІ. Бо ліваки не бажають, щоб ви знали про проблеми, пов’язані з трансгендерами. З цих же міркувань Amazon заборонив продавати на своїй платформі книгу Раяна Андерсона Коли Саллі стала Гаррі. (Ryan T. Anderson, “When Sally Became Harry”). Автор описує проблеми трансгендерства з точки зору медицини та психології, надає цифри і факти з досліджень. Проте, Amazon вирішив, що знати про все це пересічній людині не варто. (Зате Mein Kampf Гітлера на тій же платформі купити можна спокійно – ред.).

Коментар журналістки Єлєни Вєнніков-Прігової (Elena Vennikov-Prigova): ”Суспільство перевіряють на притомність. Малими порціями згодовують йому лайно, а суспільство  ковтає, виробляючи до нього толерантність”.

Facebook

 

Cвітлана Павленко (Svitlana Pavlenko), м.Портленд, США

Фото: https://newizv.ru