Говорили-балакали, принц і Меган плакали...

 

Відлучений від корони принц разом з дружиною, таки добряче не принцесою, дали інтерв’ю в шоу Опри Уінфри. І вкотре змусили про себе говорити – в тім числі й людей, дуже далеких від їхніх “проблем”. 

Згадайте моє слово, скоро це подружжя випливе десь на ближчій орбіті адміністрації Байдена.

Бо інакше для чого було город городити? Не знічев’я пара недо-монархів дала інтерв’ю в шоу Опри Уінфри, воно зробило топновину 8 березня. І “понєслась”! Перші шпальти газет, тільки лінивий не обговорює. Зауважте, що про вже другу майбутню дитину подружжя майже не згадують, зате охоче перемивають кістки королеві Єлизаветі. Вагітність Меган не помітити в кадрі неможливо, але тема поповнення в родині Віндзорів відійшла на десятий план. 

Бо в центрі уваги інше – тяжке придворне життя Меган. Хоч з якого переляку цей вихід на публіку назвали сенсаційним –  годі знати, бо нічого нового й надзвичайного він і вона не сказали. Пан Маркл понарікав на расизм, якого зазнала глава його сім’ї. Меган при цьому стримала скупу чоловічу сльозу, як міцному хлопові в родині й належить.

Але давала аудиторії зрозуміти багато разів: біда в неї була, поки довелося, сердешній, мешкати в Букінгемському палаці. Жертва, зацькована, нещасна.

(Подивитися можна тут: https://www.cbs.com/shows/oprah-with-meghan-and-harry-a-cbs-primetime-special/video/i6UW_WTQjLrEeOoObMmlwrFLTTypvuZm/cbs-presents-oprah-with-meghan-and-harry-a-primetime-special/).

Опра свою візаві теж “жорстко пресувала”.  Меган (жалісно, з вологою в погляді): “Мені доводилося мовчати!” Опра їй тут же – просто “під дих”: “Мовчати, чи вас замовчували?”. – “Так, мене замовчували!”

Ну, і далі в такому ж дусі. Ніби  випарувалося  Уінфрине  вміння заганяти співрозмовника на тонкий лід. 

З тієї ж опери була скарга Меган, як невістка Кетрін Мідлтон її тяжко образила – коли три роки тому щось там  сказала поперек на тему сукенок дружок на весіллі Меган. Таки неабияка травма, на все життя, і суцільна трагедія з драмою.

Бо то вам не дурня –  як-от відпрацьовувати 12годинний робочий день і аж ніяк не за грубі гроші – за прикладом мільйонів жінок по всьому світу. То серйозне, просто нелюдське випробування – жити в палаці на всьому готовому з чималим штатом прислуги й охорони. Як Меган жила –  і тужила! – 4 роки. Жах.

Одне слово, у міжнародний жіночий день екс-герцогиня круто поборолася за рівність та інші права.

Жодного з членів королівського дому, які записалися в расисти, проте, названо не було. Ті двоє в Опри в гостях взагалі нічого не сказали, крім того, що вже було проголошено раніше енну кількість разів. Пережовано всіма коментаторами в Старому й Новому Світі й відтак успішно забуто.

Але нагадати про себе пара просто мусила, бо США, хоч і дешевша  країна, ніж Великобританія, але жити за щось треба, як не крути. А Меган – не принц, від high life відвикати не звикла.

Ну, і месиджі – всі дуже в унісон з риторикою Байдена-Гарріс. Ніби за методичкою з Білого дому повторювали. Про одвічно пригноблених і так далі.

Я не здивуюся, коли ближчим часом з’ясується, що подружжя Гаррі та Меган Маркл призначили радниками з якихось-там питань при президентові США. Наприклад, таких важливих для пересічних громадян, як монаршо-расової рівності. Звичайно, з неслабкими зарплатами коштом платників податків. Бо соціалісти ж відомо, як “люблять” монархію і загалом традиції.

Так само, як більшовики демократію. 

Людмила Пустельник, Global Village

Фото: https://www.legion-media.ru/