"Блогерам", які постять про свій "інтим" – по 8 і 13 років (!)...

“Я думав, що мене вже нічим не здивуєш, але нє, ні фіга. Світ, виявляється, не такий простий…” – киянин Сергій Чемерис звертає увагу правоохоронців на  “ріелеті-шоу” двох дуже юних онлайнових “зірок”.

8-річна модель з Києва Міла Маханець зустрічається з 13-річним блогером Пашею Паєм. Пара активно висвітлює свої стосунки в мережі, цілується на камеру, пише про те, що вони сплять разом, знімають квартиру “на Валентина”, і оце ось все. Дівчинка має 6 мільйонів підписників у мережі Likee і близько 500 тисяч в Інстаграмі, хлопець значно менше – “всього” 500К лайкарів.

Нещодавно “пара” взяла участь у челенджі, за умовами якого вони прикували себе наручниками і провели так 24 години, демонструючи все, що з ними відбувається у сторіс. В тім числі й те, яким чином  ходять у туалет.

Куди дивляться батьки дітей, спитаєте Ви? А нікуди. Тому, що це їхніх рук справа. Вони не просто активно заохочують подібну поведінку, а, фактично, є режисерами цього шоу. Саме вони продукують усі ці сценарії, “присмачені” дрібкою дитячого сексу, та продають їх за гроші. Заробляючи на знищеному психічному здоров’ї власних дітей. Втім, Дарина Маханець, мама Мілани, каже, що “діти самі так вирішили, і вони там якось розберуться”. Аякже, “самі”! Квартиру вони теж “самі” знімали, мабуть? І розгорнуті та не по-дитячому грамотні тексти про те, що “любви все возрасты покорны” теж вони “самі” пишуть…

Мама Міли – моя однолітка. Я не можу уявити, що має бути в голові у людини, яка згодна за гроші підкласти свою 8-річну доньку під якогось чувака. Навіть ненасправжки. Цікаво, як їй читати коменти під відвертими фотками Міли в соцмережах? “I love your sexy body” (“мені подобається твоє сексуальне тіло” – англ.), “ты  – секси”, “so cute baby” (“така гарненька крихітка” – англ.) пишуть дівчинці дорослі мужики. А мама радіє і постить фотки малої далі.

Знаєте, я вирішив написати цей допис не тому, що мене аж надто цікавлять малолітні “блогери” чи хочеться порозносити зайвий раз якийсь трешак. Просто всьому є своя межа, і батьки цих дітей її перейшли. А ще межу перейшли ті, хто їх оточує і поділяє подібні дії. 

 

Скільки серед 6М підписників Міли педофілів? Впевнений, що немало. Контент цьому всіляко сприяє. Але, окрім них та дітей, що хочуть здаватися дорослими і тягнуться за такими ось “блогерами”, там є безліч дорослих і, здавалося б, нормальних людей, які просто спостерігають за цим чудернацьким шоу.

Але малі є всього лише заручниками хворих фантазій та жадібності власних батьків. Вони ще не розуміють, у що їх втягнули. Для них це – гра, яка згодом обернеться важкими психічними розладами. Або ж взагалі поставить під загрозу їхні життя та здоров’я, на які можуть зазіхнути особи з сексуальними розладами.

 Толерувати подібні речі –  це, фактично, ставати в один ряд з тими людьми, які експлуатують неповнолітніх заради власних збочених інтересів. Проте, ніхто з тих, хто спостерігали протягом майже двох місяців за розвитком цих “стосунків”, не написали заяву до поліції, не заявили відкрито, що це – треш і не забили у дзвони… Всім пофіг.

Я дуже сподіваюся, що Уповноважений президента з прав дитини  Микола Кулеба, Міністерство внутрішніх справ та Офіс Генерального прокурора нададуть ситуації належної оцінки та доведуть справу до логічного завершення (чи хоча би зроблять усе, що він них залежить). Тому, що залишити це просто так не можна. Це перший крок до відкриття скриньки Пандори, зачинити яку потім буде майже нереально.

P.S. На більшості останніх фото “пари”, до речі –  київський торгівельний центр “Retroville”, що на Виноградарі. Хоча підписує фото Паша (чи, вірніше, той, хто веде акаунт замість нього) як “Moscow, Russia”. Звичайно ж, для більшого охоплення  геолокації та інтеграції у “рускій мір”, де на подібний треш є попит, і де за це готові платити реальне бабло. Мілана, тим часом, нерідко бере участь у різноманітних блогерських шоу в Росії. Зокрема, одне з таких  відбулося одразу після Нового року в Санкт-Петербурзі.

Такі оcь вони, українські “блогери”.

P.P.S.: Уповноважений президента з прав дитини М.Кулеба звернувся до правоохоронних органів – після того, як вибухнув скандал в соцмережах. Найвідвертіші фото юних моделей вже прибрали з Інстаграма. Кулеба припустив, що низку відео зі сторінок Міли та Паші були відзняті в Росії – як повідомляє “Громадське” (https://hromadske.ua/).

Facebook

 

Сергій Чемерис (Сергій Чемерис), м. Київ

Фото: Інстаграм milamaxanets