“Загострення на Сході”? Нічого не буде нового! “ – Доброволець

 

“Поставити свою країну у ситуацію можливої ядерної війни “за якусь там Україну” – на таке не піде жоден Байден! А наша реальність – 0,2 відсотка населення добровольців, не як у Хорватії, де у війні за незалежність воювади 65% громадян. Та все одно – ми туди підемо, бо ВИ не підете!” – Емоційний допис добровольця Леоніда Федевича.

Cтрічка переповнена повідомленнями про те, як стягують війська “братнього” народу до кордонів з Україною,  як у найвищу бойову готовність приведені “війська НАТО”. Bсі в очікуванні “широкомасштабного наступу” i бояться прямо сказати – кого! Всі плачуть: “Ой, що буде? Мабуть буде війна!”.

А нічого не буде нового! Війна вже восьмий рік іде, якщо досі не помітили!

Що буде? Міські ради, як крали, так і будуть красти! Та й влада “на горі“ як дерибанила, так і буде дерибанити! Хіба війна їх колись зупиняла?

Їх спинять тільки “гради“, “смерчі“ та “урагани“, які накриють наші міста, або “килимове“ бомбардування авіації! І то ненадовго! Одразу, як стихне, вони почнуть ділити допомогу з-за кордону!

Всі ті, хто кричать, “якщо вони попруть (підійдуть до мого міста), то я піду! “  –  нікуди не підуть, бо коли почнеться повна дупа, СТРАШНО буде так, як не було досі! Всі ті “япіду“ побіжать першими за кордони нашої Держави!

Більшість населення, якому абсолютно все одно – “калбаса“ чиковбаса, ліш би била! “, будуть сидіти тихо, тільки б їх оминуло. І коли б до навіть нашої хваленої Західної України зайшла орда – ви би всі були здивовані, скільки білих, і скільки навіть російських прапорів висіло б у вікнах! Це як нам маленька дівчинка сказала на Луганщині: “А у мого тата у машині є три прапори: український, російський і ще якийсь прапор, я не знаю який!“.

Хоча я (можливо, наївно) вірю, що знайдеться кілька тисяч, яким не пофігу!

І ще залишаться з нами наші Ангели – наші волонтери, і, безперечно, сім’ї!

І не треба розповідати казочки, про те як “виріс патріотизм“, та “сформувалася нація“! На всіх останніх виборах “народонасєлєніє“ показало, що кілька сотень гривень для нього, дорожче, ніж Воїни, за яких у нашому місті віддали АЖ 100 голосів!

Правду казав Августо Піночет: “Коли їм погано – вони кличуть Бога і Солдата! Коли небезпека минає – про Бога забувають, а Солдата проклинають! “.

Щодо нашої армії, то, коли вони порозганяли добровольців, які воювали безкоштовно, і почали набирати тих, хто “піду воювати, бо дома роботи нема! “, то більшість з них повтікає, побачивши орду! І так, я чудово знаю про приклади  подвигів теперішніх Воїнів, знаю, що багато з них йшли підписувати контракт мотивованими, або потім під час боїв стали абсолютно мотивованими і патріотами! І ще є невелика частина, які воюють вже по 7 років! Я скидаю капелюха перед ними!

Але є, все ж таки, багато тих, які “бороботинема! “, є також багато наркоманів і “аватарів“! І – це факт! Ось вони й побіжать, бо буде дуже СТРАШНО!

Америка, Британія та інші країни, які нас “підтримують”, та “гарантували” недоторканість наших кордонів у 1992 році, нікуди не полізуть, бо поставити свою країну у ситуацію можливої ядерної війни з кацапстаном, за якусь там Україну – на таке не піде жоден Байден! Для них ми – “буферна зона” між ними і мацкалями! Не більше! Німеччина взагалі продасть нас  “з тельбухами” за дешевий російський газ!

Вони всі просто будуть просто висловлювати “якнабільше з усіх можливих Занепокоєння”, та приведуть свої війська у Ще Вищу готовність! І будуть просто спостерігати, як нас розривають!

Вони не почнуть війну з кацапією, навіть коли ті полізуть у країни Балтії, з тієї ж причини що і в Україні, бо нафіг їм потрібна ядерна війна, за такий дріб’язок, хоч він і у НАТО! Я думаю ?що прибалти чудово розуміють, що їхня доля вирішується в Україні! А Німеччині дешевий газ потрібніший? ніж кілька мільйонів якихось литовців!

Це – наша реальність!

Що робити? Нічого ви не зробите, якщо досі не зробили! Тому розслабтесь!

Ми добровольці, ті, що “з чотирнадцятого” давно знаємо що МИ будемо робити! У кожного з нас дома стоїть і чекає рюкзак, кілька комплектів форми, у багатьох – “бронік”, каска, більшість куплено за власні гроші. Більшість з нас свої зароблені на роботі кошти вкладає у найцінніше – власну зброю!

І хоч більшість з нас по виганяли у 2016 році з війни, хоч добробатів повиводили подалі (бо нечемні), і кожен з нас має по дві грижі, зірваний “кількою” шлунок і ще багато здобутих болячок та інвалідностей, 90 відсотків з нас ТУДИ попре, і на це крім патріотизму, “майданутості”, та ін., є найголовніша причина! Ми туди підемо, бо ВИ не підете!

Чи може Україна в разі широкомасштабного наступу катсапів програти, зникнути в мапи? Може! Як у 1918 році продана своїм “народонасєлєнієм”, якому “хата з краю’!

Але ми вже цього не побачимо, бо для Добровольця краще назавжди залишитись лежати у Своїй Землі, ніж побачити як гине його Країна!!!

Просто порахуйте – Добровольців в Україні 0,2 відсотка населення, всіх хто був на війні (включаючи прокурорів, які приїжджали на 2 дні) – менше 1 відсотка населення! Ще менше відсотка ВСІХ волонтерів!

Це наша реальність!

У Хорватії під час війни за незалежність, приймало участь 65 відсотків дорослого населення цієї Країни! Тому, можливо, вони так добре живуть!

Всe! Можете починати кидати у мене каміння!

Facebook

 

Леонід Федевич (Леонід Федевич), м.Трускавець

 Фото: https://savelife.in.ua/