Поль Манандіз: “Світе, не залиш Україну наодинці з ворогом!”

 

“Хочу нагадати Європі, що закривати очі, не дбати… 7 років… Якщо ви не зробите щось дуже-дуже швидко, ви заплатите по повній!”

Дорога Європо і громадяни всього світу !

Кордони існують для того, щоб світ не був всюди однаковим. Щоб ми пізнавали інших людей, інші культури, традиціі, мови, музику, обличчя, очі, землі, системи. Ніхто не має права нав‘язувати своє. І всім нам потрібен мир! Назавжди!

Наше життя коротке, занадто коротке.

Ми дихаємо, і раптом – вже кінець.

Наша планета, наша пречудова мати, дає нам все, щоб ми насолоджувалися нашим недовгим часом. ЖИТТЯ!

Я хочу нагадати Європі, що закривати очі, не дбати..  Вже 7 років..

Якщо ви не зробите щось дуже-дуже швидко, ви заплатите по повній!

Ситуація сьогодні, в 2021-му, дуже важка. Я не знаю, скільки організацій борються сьогодні за мир. Я знаю, що я сам роблю!

Я знаю, що не можу спокіийно спати! Я не боюсь, але я хвилююсь! Тому, що найцінніші речі в нашому житті можуть зникнути! Наші діти, наша свобода! Наша незалежність і права людини!

150000 російських солдатів біля кордонів України! Що треба робити? Чекати, коли вони розпочнуть? Вони розпочали 7 років тому! ХТОСЬ, ПОЧУЙТЕ МЕНЕ! Я говорю одне й те саме вже 6 років!

Дорога Європо! Якщо ти ще маєш серце і совість! Подумай про наших дітей, про нашу Україну! Ми – на порозі великої катастрофи, можливо найбільшої. Це – не гра. Ми не граємо. Ми, в Україні, ми, українці протистоїмо самі в цій війні. Ми ні на кого не нападаємо, нічого не крадемо. Тут нема фашистів. Ми захищаємо те, що у нас залишилось.

Час- тепер, зараз, сьогодні. Бо може видатись запізно. Занадто запізно.

Діти не мусять пережити такого.

Це наше майбутнє, наше все!

Я дуже добре знаю Європу, я сам – європеєць.

Вже 6 років як я прийняв рішення обрати Україну своєю домівкою. Але ще сильніше –  в моїй крові, як мою націю.

Я прийняв це рішення в згоді зі своїм вибором, своїм життям, до кінця моїх днів.

Тут, в Україні, я почуваюся вдома! Українці – дуже гостинні. У них – величезне серце. Вони освічені, відкриті для світу, дуже розумні. Україна – одна найкрасивіших країн нашої планети.

Вже 7 років, як Росія розв‘язала проти неї страшну війну.

Коли стався Майдан, українці боролися за свою свободу і незалежність з силою і рішучістю, яка вразила весь світ .

Тим часом, російська пропаганда працює жорстко й ефективно в країнах Європи. І я пишу цю статтю також і для того, щоб викрити її перед світом, тому, що я добре знаю, як вона працює. І щоб бити тривогу, велику тривогу! Таку, що здійме багато шуму!

Ось лише кілька фактів щодо російськоії пропаганди.

Перше, це преса й інформація.

“Спутнік” – це агенція міжнародноі преси, що фінансується урядом Росіі. “Спутнік” постачає інформацію, часто замасковану, неправдиву, в російському стилі. Він постачає ідеї, вигідні Росіі, в усьому світі. “Спутнік” існує на 32 мовах, але не російською. Тому, що коли раптом буде треба, раптом конфлікт чи війна, вони завжди скажуть, що ця агенція не є російською, оскільки навіть нема преси російською. Саме таким чином Росія веде свої війни.

Також існують RT, RTI та інші механізми російськоі пропаганди.

 

В мережі “ARTE” є документальні сюжети, зроблені Росією, фінансовані  Росією. Вона також їх продає.

“ARTE” мусило бути продуктом співпраці Німеччини і Франціі для того, щоб розповідати світу про мистецтво. Але Росія туди інкорпорувалася. Я дуже хочу, щоб ви відкрили очі і щоб зрозуміли: перша мета пропаганди – це вплив. Друга, найнебезпечніша – це дестабілізація. І, повірте, для цього у них є багато грошей і засобів.

Це  – не “гібридна війна”, як її називає російська пропаганда. Це – пряма війна!

Росія вкрала Крим. Весь світ простестує, накладає на Росію санкціі. Але вона не залишає Криму, не залишає України. А Крим був, є і буде – Українським!

Далі Росія розпочинає війну в двох східних регіонах України, біля свого кордону. Зі зброєю, танками, ракетами. З убитими й пораненими.

Війну, де батьки ідуть захищати свої родини й територію. І матері долучаються теж. Світ говорить, але війна продовжується! Військові гинуть! Цивільні гинуть також, від бомбардувань.

Велика правда в тому, що Росія не має права красти украіїнську територію. І убивати українців!

Я хочу навести один приклад. В документальному фільмі “Маски революції” французький режисер Поль Морейра робить з України мало не наступний Рейх! Це – фейк! Це – російська пропаганда! Україна правомірно захищає себе!

Я знаю досить українців, я близько знаю військових, збройні сили і добровольців. В Україні нема нацистів! Ні в країні, ні в зонах бойових дій!

Там – справжні чоловіки, що захищають свою країну і готові віддати за неї життя! За свободу. Щоб припинити російську агресію!

Дорогі європейці! Для вас Україна – це справжній захист від російського “миру” –  агресії і окупації.

Зараз на лініі фронту знову гаряче. Більше атак з російського боку, більше поранених і убитих.

Нормандський формат не працює. ОБСЄ -що вони роблять? Звіти? Це не працює.

Реальність така, що, якщо ми не робитимемо кроків до миру, ситуація буде дуже, дуже поганою. Зараз все виглядає дуже недобре.

Тож, будь ласка:

Перестаньте слухати російську пропаганду! Вони брешуть, підкуповують, вони люблять корупцію. Вони готуються і готові до війни. Президент Росії не заслуговує на жодні схвалення від європейців. Це – монстр і убивця!

Я був у зоні війни! Я знаю, про що говорю. Я нагадую вам, що Україна- це друг Європи. Друг і захист! Було б дуже розумно працювати для миру! Зараз Україна чинить спротив з великою гідністю і силою. ОДНА!

Я вірю в Україну! Вона в стані чинити опір! І боротися до кінця, якщо треба. До перемоги!

У російського світу немає позитивних пропозицій! Вони тільки хочуть підкорити Україну.

Україна потребує підтримку всього світу для важливого кроку! Щоб звільнити свої території від російської окупації.

Ми стоїмо перед великою катастрофою. Не даймо ж цьому статися!

Слава Україні!

#україна_назавжди #Слава_Україні #Героям_слава #місія_на_небі #поль_манандіз #Europe #Ukraine #war #child #children #StopRussianAggression #StopRussianOccupation #Together #warinUkraine #Paul_Manandise

Facebook

 

Поль Манандіз, м. Київ

Фото: Поль Манандіз