Правила для білих і поганські боги-канібали в школах – Америка “по-новому“

Cписок правил поведінки “саме для білих людей” у Міннеаполісі

 

Сучасні християни, як зясувалося, винні в геноциді за релігійною ознакою. Тому школярі Каліфонії, а за ними, дуже ймовірно, й решти штатів, повинні будуть це спокутувати – під час щоденного язичницького ритуалу. Без жартів.

Те саме – каятися в тому, чого не робили – закликають представників європейської раси, які ризикнуть відвідати автономну зону ім. Джорджа Флойда в Міннеаполісі. Для них створені спеціальні правила: як варто поводитися і навіть думати, щоб не образити людей інших кольорів шкіри. А, якщо вже достеменно – то, власне, одного кольору, не будемо згадувати всує… Маємо реалії Америки часів адміністрації Дж. Байдена, та про все за порядком.

Бути білим, християнином, чи просто поділяти консервативні цінності –  це зараз у США дуже некомільфо. Не просто не в тренді – також означає небажані наслідки. Бо завзята боротьба з усім хоч трохи здоровим і притомним в Америці продовжується – відколи її адміністрацію очолив Дж. Байден.

Тож я щиро співчуваю батькам дітей, які відвідують державні середні школи в історичній вотчині “демократів“, Каліфорнії. Недавно прийнятий за основу тамтешній навчальний план, як повідомляє сайт National Review, уже незабаром спонукатиме учнів та вчителів співати пісень на славу ацтекських богів Теткацліпока та Кецалькоатля (https://www.nationalreview.com/2021/03/californiacurriculumaccuseschristiansoftheocideencourageschantingtopagangods/). Називається це “рекомендаціями прогресивної освіти щодо її релігійної компоненти”.

Жертвоприношення ацтекським богам

 

Якщо Ви, було, подумали, що Теткацліпок з “колегою“ – божки  білі-пухнасті-травоїдні, і йдеться про виховання екосвідомості в ігровій формі, то зовсім  не блажен, хто так вірує. Обом ідолам, поки були “актуальними“ колись, приносили людські жертви. В тім числі, практикуючи канібалізм, і рахунок убитих  йшов на сотні тисяч. То якого ж Перуна психічно здорові громадяни США  мають вклонятися кровожерним чудовиськам, та ще й у школах?! Відповідь – в  рамках колективного зсуву з глузду, для якого, щоправда, застосовують інші терміни – від “боротьби за рівність” до “відновлення історичної справедивості”.  

Остання, згідно з розумінням каліфорнійського Департаменту Освіти: оскільки католицькі місіонери-інквізитори навертали корінних жителів Америки до нової віри жорстокістю й насильством, то сьогодні всі християни винні в різновиді геноциду за релігійною ознакою – “теоциді“ (від слова “тео” , Бог – ред.). Коли ж винні – то спокутуйте змалку, гуртом і постійно.

Ось що радять в документі Департаменту за назвою “Модель навчальної програми з етнічних досліджень“, всього 894 сторінки: під керуванням учителів школярі спочатку аплодують і скандують богу Тецкатліпоку, просячи у нього сили бути “воїнами за соціальну справедливість”. Далі діти скандують Кецалькоатлю, Уїцілопочтлі та Сіпе Тотеку, прагнучи “цілющих гносеологій“ і “революційного духу“. Нарешті, ритуальні співи досягають апогею з проханням “про звільнення, перетворення та деколонізацію”, після чого учням належить кричати “Панче бе! Панче бе!” (“миру, рівності та справедивості!” ацтекською – ред.) задля  “остаточної критичної свідомості”.

Маю принагідне запитання до діаспорян-українців з Каліфорнії, виборців Байдена – ви знали, що голосуєте за “панче бе!” для своїх нащадків?

 

Бо вже не жарти, і не продовження першоквітневого дуркування, а реальність  Америки – cумна й тривожна. І що освітяни-демократи зі своєю “боротьбою за деколонізацію” обмежаться всього єдиною Каліфорнією, надії марні. У цих хлопців-дівчат з просвітленими легалізованою маріхуаною мізками – загальнонаціональні апетити. Те, що сьогодні – в найбільшому та найбагатшому штаті Америки, вони обов’язково забажають втілити по всій країні завтра. Або ж неприховано поганський культ,  ще й людиноненависницький. Громадськості ж його згодовують в обгортці політкоректної риторики про “відновлення цінностей корінних народів та людяності”. Вона повинна – увага! – “витіснити останні залишки колоніального християнства та відкрити шлях для відродження корінного епістемічного та культурного майбутнього” – цитата з програми.

Відтак до оголошення християнства забороненою “релігією колонізаторів” – один крок.

Але ж країна вже поволі звикає жити у звихненій реальності – принаймні, з приводу расистських по відношенню до білих правил їхньої поведінки в Міннеаполісі обурилися хіба-що десяток-другий консервативних ЗМІ. Випадково вцілілих в сучасній Америці. А решта зробили вигляд, наче все нормально, так і має бути – як написано на флаєрі, що на площі імені Джорджа Флойда. (Там, де цей символ сучасності зустрів свою смерть).

Отже, білим по-менторськи вказують, щоб не думали “почуватися краще від інших”. Що це означає конкретно, зрозуміти годі, але тональність відчутна: не рипайтеся, світлошкірі пані та панове! І взагалі, вам би краще – очі донизу й ні пари з вуст, щоб своєю присутністю нікого не бентежити. Вимагається також “вносити свій внесок в енергію простору, а не виснажувати її“. Коли ж раптом побачили, що якісь нечестиві білі “створюють проблеми“, то мусите втрутитися і вказати їм на їхні “фе! “. І так далі.

Знаєте, що найбільш “зворушливе“ у цьому списку? Що до його створення, як вже стало відомо, долучилися й білі жителі Міннеаполіса.

Амінь.

https://nypost.com/, https://www.nationalreview.com/

 

Людмила Пустельник, Global Village

Фото: https://theoddpast.com/, https://psmag.com/, https://nypost.com/