“Сьогодні, як і колись, Україна захищає всіх від катастрофи” – Поль Манандіз

 

“Придивіться уважно до облич українських захисників, молодих і старих, чоловіків і жінок. Вони стоять за свою землю і свободу, і за тебе, Європо!” – pоздуми українсько-французького співака про 9те травня й не тільки.

Шановно Європо! Дякую, що почула мене майже місяць тому, коли я написав про 150000 російських солдатів біля українського кордону! (Див. “Поль Манандіз: “Світе, не залиш Україну наодинці з ворогом!” від 10 квітня 2021р.).

Слова Голови ЄС Джозефа Борреля про 150000 розлетілися по всьому світу. Тож, здається, що світ і Європа прокидаються, здається, хтось почав розуміти, що Україна самотужки прикриває всіх від катастрофи.

Так само, як під час Другої світової війни, проти Гітлера, коли в червоній сталінській армії загинув кожний 3й українець (для порівняння, в армії Великої Британії – кожний 20й). А загалом, Україна втратила 8-10 млн людей, це більше, ніж Британія, Канада, США і Франція взяті разом.

Українець Олексій Берест встановлював прапор перемоги над рейхстагом, американський українець Майкл Стренк – прапор США над Іводзімою. Це – лише два імені серед численних українських героїв тієї війни.

Зараз світ змусив Путіна відвести свої війська від кордонів України – але війна не закінчилася!

Європо, в твоїх країнах теж є русофони. Путін надішле танки – щоб їх “захищати”! Пам‘ятай про це!

 

На фотоколажі вгорі  – два світи, Одеса і Донецьк, Донбас.

В Одесі в 2014 році, як і в Харкові та Дніпрі, патріоти відстояли свободу. Там зараз – мирна Україна.

Тому, Європо, ти можеш приїхати на Чорне море, піти до неймовірної Одеської опери.

А на Донбас, до  Донецька – ні. Ви не зможете прилетіти літаком до Донецького аеропорту, не підете на тамтешній стадіон на концерт.

Бо там – руїни. А в так званих “ДНР” та “ЛНР” – ні, Європо, там не “конфлікт”! Придивися уважно до облич людей під жовто-блакитними прапорами і до бандитів, що “зустрічали” того 2014 року мирні українські демонстрації кийками, ножами і вогнепальною зброєю.

Придивися уважно до облич українських захисників – молодих і старих, чоловіків і жінок.

Вони стоять за свою землю і свободу, і за тебе, Європо. Їм потрібні твоє розуміння, підтримка й допомога.

І ще кілька фактів, Європо, з минулого країни, яка зараз прикриває собою цивілізований світ:

  • Українці Закарпаття були першими у Європі, хто не змирилися з анексією власної території. Зі зброєю в руках вони стали на захист своєї свободи в березні 1939 р.
  • Українці перетворилися на гарматне м’ясо одразу для двох диктаторів – Гітлера і Сталіна.
  • Українці були серед перших, хто встановлювали прапори перемоги, але тільки Українська Повстанська Армія виступала у тій війні під українським національним прапором.

БОРОТЬБА ТРИВАЄ. УКРАЇНА – ПЕРЕМОЖЕ!

#Слава_Украі?ні!

#Героям_Слава!

Facebook

 

Поль Манандіз (Поль Манандіз), м. Київ

Фото: Поль Манандіз