Чому Роман Протасевич – крутий, а його співгромадяни – боягузи

 

Прекрасний кадр, ге? Знаєте, чому цього малого вб’ють? З трьох причин.

Я уже зарікся висловлюватися на подібні теми, але оце зараз злий такий, шо аж з штанів вистрибую.

Перша причина в самому кадрі. Я бачу на фото вільну людину. З вільними, взагалі, важко. Голодного можна нагодувати, жадібного можна купити, ше якогось там можна залякати, переконати, попросити, а от з вільним – біда. Вільного можна тільки вбити.

Друга причина така, шо режиму не можна робити з подібних людей мучеників, тому просто посадити мало. Мученики за ідею можуть багато кого надихати, а завдання стоїть якраз таке, шоб еті революціонери-романтіки припинили надихатись і побачили, шо буває. Навіть не так! Не шо буває, а шо точно з кожним з вас буде. Тому страта буде демонстративною і показовою. І навіть ше не так! В ідеалі – спочатку морально зламати, змусити публічно покаятись, а тоді грохнути – все за завєтамі вєлікіх.

Третя причина. Головна причина. Знаєте, панове білоруси-протестанти, через що загине цей прекрасний малий? Він загине через ваше сц***ство! Так-так! Саме так! Через те, шо ви –  ср***і сц***ни! Ви повиходили на вулиці шоб скинути владу, і шо ви почали робить? Ви почали надувать кульки, носитись з якимись квіточками, парасольками, знімать взуття перед тим як сідать на лавочку, бо ліш би нє било майдана.

Мені особисто це нагадувало серіал “Walking dead”. Ходить по вулицях натовп зомбарєй. Їх пи***ть, а вони ходять. Якшо когось одного пакують, то всі кругом кричать і знімають це на відео, а потім ідуть далі. Якшо їм перекриють дорогу в один бік, то вони йдуть в інший. Реб’ята, це ви серйозно? Це так ви владу хотіли скинуть? В мене, панове білоруси-протестанти, процес скидання влади асоціюється з запахом бензину, паленої гуми і виглядом крові на асфальті.

Ну, ладно. Нехай так. Це вже шось я сильно розійшовся. Воно ж таке діло – не кожному дано. Так от – порозходилися ви по домах, значить. Надоїло ходить. Розумію. Мені б теж надоїло. Цікаво мені тільки запитать: а шо ви думали має наступити далі? Бацька ваш, такий, сяде і подумає: “Та і хрєн з ними. Пошалілі і хватіт. Не нада нікого трогать. Хай собі живуть люди”. Ви серйозно так думали? Ну, молодці. А знаєте шо буде далі? Спочатку згноять у тюрмах ваших дітей. Правда, заспокою, не всіх. Тільки частину.

А знаєте що може бути ще далі? Другу частину ваших дітей (щиро надіюся, що в х***ла аж настільки успішно все не складеться, але з чим чорт нє шутіт, ге?) руссскіє поженуть батогами в атаку на Київ. А знаєте через що це все? Через що може загинути оцей от малий? Правильно. Через те, що ви – сцикуни. За ваше сцикунство буде віддуватися зараз 25-річний пацан. Я не уявляю через що малому доведеться пройти. Щиро надіюся, шо не грохнуть. Всяке може бути, особливо зважаючи на міжнародний тиск. Дай боже, шоб був живий.

За своє сц***нство, панове білоруси-протестанти, ви вирішили розплатитися своїми дітьми. Отак воно мені виглядає.

Зневажаю!

Ми своїми дітьми платимо за свободу, а ви своїми за сц***ство, за те шоб ліш би нє майдан, і шоб боже упасі ніхто не постраждав. Не було ж у вас ні майдану, ні війни, правильно? Так і дітей своїх не буде, свободи не буде, майбутнього не буде.

Тіхановскіє там всякі і інші ваші лідери які встигли втекти, де ви?! За ваше сц***Ство, безхребетність і нездатність взяти на себе відповідальність буде віддуватися оцей от малий. Живіть з цією думкою, під***си сц***ливі!

Згадалися чогось рядки: “- Батько! где ты! Слышишь ли ты?

– Слышу!”

Ох я злющий…

Романе Протасевич! Я не уявляю, через що треба буде пройти. Дай, Боже, шоб пронесло. Може, дійсно минеться. Бажаю не зламатись, хоча, повторюсь, не уявляю через що треба буде пройти. Тримайся, чувак! Знай, шо ти крутий.

Facebook

 

Іван Підгірний (Іван Підгірний), м.Київ

Фото: Іван Підгірний