Дві українки спродюсували унікальну фешн-зйомку у Нью-Йорку

Львів’янки Марія Гражина Чаплін та Анна-Марія ля Жермен, знані в модній індустрії, стали продюсерками фотосесії для світового глянцю LOfficiel. У головних ролях – всесвітньо відома модель Коко Роша та німецька фотограф-легенда Еллен фон Унверт. Світлини Еллен оцінюють у десятки тисяч доларів.

Локацією для знакової співпраці  став американський готель The Beekman – знаменита з 1761 року нью-йоркська штаб-квартира, яку асоціюють із найвпливовішими культурними діячами в історії. Інтер’єр готелю, який через століття зберіг свою цілісність, успішно поєднався з концепцією кубинських вібрацій, створену зірковим стилістом Філіппом Утером.

Марія Гражина Чаплін, відома засновниця World Influencers and Bloggers Awards – ”Оскара для блогерів”, невипадково обрала для зйомки згаданих відомих жінок. ”Коко Роша та Еллен фон Унверт, на мою думку, – найвизначніші особистості у світі моди, які завдяки своїм талантам і активній діяльності у світі діджітал заслуговують звання Influencers Icons”, – каже вона.

Еллен фон Унверт / @ellenvonunwerth – одна з найвідоміших сучасних жінок-фотографів. На початку 1990-х, коли голлівудські акторки домінували на обкладинках журналів у всьому світі, німецька фотомисткиня сприяла  народженню явища, що згодом стало відомим як культ ”Супермоделі”. Саме Еллен допомогла відкрити зірку Клаудію Шиффер. Зараз Фон Унверт продовжує розширювати межі свого мистецтва та пропагує ігрові, кінетичні і прогресивні жести та пози моделей, розширюючи можливості жінок, показуючи їх сильними, вільними та незалежними.

Коко Роша / @cocorocha – всесвітньо відома модель. Її особистий бренд створили театральні пози, риси ельфа та активна присутність в соціальних мережах. Коко – одна з перших діджитал-супермоделей, відома своєю підтримкою молодих моделей. Крім того, Роша – співвласниця агенціїй моделей Nomad Management. Також вона заснувала Coco Rocha Model Camp – багатоденний майстер-клас для моделей та фотографів.

Галина Гузьо, промоменеджер культурних подій, м. Львів

Фото: Еллен фон Унверт