“Грінкарти в “підкидного-LTD”, або “Фірма “Wzoottia” гарантує”

“Пропонуємо працевлаштування на такі популярні вакансії в США як далекозабійники та різнонедороби” – ніби рекламне оголошення.

Для тих, хто хоче до Америки, але не знає, де шукати вікно в Європу –  ми Вам проламаємо двері! Наша українсько-американська фірма “Місько, Сірожа і партнери“ надає широкий спектр іміграційних послуг. І всі вони – лише  за якісь 100 доларів! (Можна також в гривнях, але за нашим курсом).

З нами Ви швидко зрозумієте, наскільки дорога Батьківшина і отримаєте багато нагод згадати її видатних діячів: Тараса Шевченка, Лесю Українку, Григорія Сковороду. Та інших, аби лише Ви мали при собі їхні портрети.

Хочете отримати грінкарту? З нами у Вас буде гарантований результат! Поки наші спеціалісти будуть вирішувати Ваші питання, щось конче позеленіє – або карта, або дерева (кілька разів), або навіть Ви самі в процесі чекання.

Наші досвідчені  фахівці з бездоганним знанням англійського алфавіту вміло, швидко й без помилок перекладуть Ваші документи з Вашого файла у нашу шухляду.

Тільки у нас Вам покажуть, як шукати в Інтернеті сайти посольств США, Канади та інших! І за невелику додаткову плату, всього 25 доларів, скажуть, що там на них написано.

Збираєтеся на роботу в США? Ми пропонуємо працевлаштування на такі популярні вакансії в цій країні: далекозабійники, різнонедороби, а також “опариші” (“Au-pair”, для молодих людей, які бажають вивчити англійську мову, проживаючи в американських сім’ях і замутивши з кимось з господарів. Або можна й не мутити, це за бажанням).

Маємо багаторічний досвід роботи, і нас реально знають багато клієнтів. Через деяких, що хотіли би ще раз нас побачити, ми були змушені піти на ребрендинг фірми. Бо краще комусь новому поможемо – Вам, наприклад – аніж ще раз товкти воду в ступі.

Але тим, хто хотіли би отримати свої закордонні паспорти назад, бо нам уже давно непотрібні, тільки місце займають, повідомляємо: раніше фірма “Місько, Сірожа і партнери“ мала назву “Грінкарти “в підкидного-LTD”.

Але тільки паспорти назад, більше нічого!

На відміну від наших конкурентів на ринку, різних нудних бюрократів іміграційних послуг, ми гарантуємо, що Ваш досвід з нами буде сповненим цікавих несподіванок, оригінальних сюрпризів і взагалі – стане незабутнім.

У нашому офісі також можна застрахуватися на всі випадки життя за кордоном, і де би Вас ще не носило. Маємо для Вас багато всіляких трахівок.

Наша адреса: вул. Дуже Велика Васильківська в Києві, будинок 342 дріб 2. Заходити з двору, треті двері справа, як йти від пункту прийому склотари. І не дивіться, що офіс – у підвалі і трохи каналізацією смердить, бо все одно – в столиці. Стукати 2 рази голосно і 1 – тихо. Спитати Міська або Сірожу. Гроші мати при собі обов’язково, краще готівкою.

Якщо ніхто не відповідає, то приходьте через тиждень – до того часу котрогось з нас точно відпустять. Щоб довше нас там тримати – ще такої статті не придумали.

Або пишіть нам на електронну пошту: [email protected]  

З нетерпінням чекаємо Вас! Щиро Ваші Місько, Сірожа і багато різних партнерів у правоохоронних та інших цікавих структурах, державних і не тільки.

Global Village

Фото: https://ru.depositphotos.com/