Про косака - захисника Роду і нащадка Перуна

 

“Косак не має жодних догм, відсутність таких – його єдина догма. Косак має тверді переконання. Переконання вивели косаків до усвідомлення необхідності щоденного самовдосконалення, відмови від будь-яких видів отрути, що руйнують Храм Тіла” – трохи на теми віри пращурів, української міфології та козацької слави, від невідомого автора сайту Правдива Історія України (http://ukrainaforever.narod.ru/).


Слово „косак” (козак, кошак) походить від Кош (Кіш). Кош –  це той уділ, який Мати Макоша (планета Земля) надала для життя кожному роду. Таким чином, косак (кошак) – це захисник і ладувальник Коша, своєї родової землі. Мужем Макоші є Перун, тому вони разом наділили своїх дітей і учнів божеськими прикметами. Головною ознакою косака є кес (меч), тому найкращий косак стає у роді кесарем (комонезем, князем), володарем меча Перуна. Означуючи свій чин, комонезь носить косу – знак єдності з Батьком Перуном.

Вітчизною косаків є Русь-Україна, саме звідси вони поширили свої полки на Дон, Кубань, Дунай, Терек, Яїк і далі на Схід. І дотепер в говірках усіх гілок козацтва ми пізнаємо праотчу мову Руську, ту, якою й дотепер мовлять у вкраїнських селах.

Свій родовід косаки ведуть від Сокола-Рода – носителя духу Всевишнього Рода. Своє життя косаки бачили тільки в охороні і впорядкуванні життя Народу Русько-Українського. За великі заслуги перед родом по смерті вони потрапляють у Перунів Полк – священне воїнство Перуна, яке стоїть в охороні Прави.

 

Після того, як князі-покручі зрадили Віру Предків, козацька дружина пішла на південний-схід до капищ Перуна і Хорса, що за Дніпровими порогами. Залишаючись вірними Звичаю, косаки виголили собі “коси” і присягнули, що будуть битися до загину, поки не відновлять Божий Покон на Русі. Коса на голові православного Русина – то знак, що він знаходиться у стані священної війни і готовий у будь-яку хвилину вмерти за свою землю і рід.

Земля Руська, скроплена кров’ю тисяч поколінь Світлих Предків Русь-Україна, є найсвятішою землею у світі, жодних інших батьківщин косак не мав, не має та не матиме. Кожен косак, до якої б гілки він не належав, на якій землі б не жив, повинен хоч раз у житті відвідати священний острів Хортицю та вклонитись древнім могилам прабатьків. Бо споконвіку козаки були православними і приходили на Січ, аби з’єднатися з силою Предків та вірно стояти в обороні роду свого.

Козак (косак) пізнає Віру через вічне самовдосконалення в ім’я возвеличення, примноження та духовного осяяння свого народу. Рідна Віра – шлях характерника, яким іде косак. На шляху його є побратими, але є також вороги. Всі, хто йде шляхом Рідної Віри – побратими. В побратимах косак шукає те, що зближує рідняків та оминає те, що роз’єднує. Єдність Роду косак шанує понад усе. Приходять нові часи, змінюються ідеї, Морок прагне поглинути Руське плем’я та рід. Тому голос Богів кличе косаків зродити в собі Світлість і Святість.

Руські Боги розривають сутінки Ночі Сварога. Рідні Боги відроджуються в Русинах, аби збудити Білу Расу від опійної дрімоти чужовір’я. Косак не шукає собі ворогів серед білих братів і роду Слав’янського. Він шукає побратимів, аби творити нову спільність у світі, засновану на глибинному Поконі Предків.

Світло Ирію веде косака дорогою Рідної Віри, Сила Переконання гартує його дух та тіло. Козацька Свобода –  жити по Праву у світі Яви. Козацька Воля –  Рідні Боги, без них косак –  невільник, а рід косацький – раб чужинського бога. Косацькі прадіди, косаки-характерники, зберегли Рідний Покон, аби ми сьогодні підняли гордий стяг Ясунів над ланами Руси-України.

Косак не має жодних догм, відсутність таких – його єдина догма. Косак має тверді переконання. Переконання вивели косаків до усвідомлення необхідності щоденного самовдосконалення, відмови від будь-яких видів отрути, які руйнують Храм Тіла. Немає межі досконалости, немає кінця навчанню. Хто не навчається, той занепадає. Хто не використовує надбані знання для звеличення роду, той є облудним пустоцвітом Вітчизни.

Усі православні рідновіри, незалежно від варни є воїнами Світла, і якщо наступає пора захищати свій рід, ми маємо усі як один стати на захист свого Звичаю та Держави.

http://ukrainaforever.narod.ru/kosakzaxyst.html

Фото: https://yaro.dp.ua/, https://tsn.ua