Чому розлучився Святослав Вакарчук – що відомо

 

А хто така Ляля Фонарьова? Це Лариса, яка ніколи не була офіційно Вакарчук. Як, врешті, й Фонарьовою – пишуть знаючі люди в соцмережах. Інші, не настільки знаючі, пишуть, що шоковані розлученням.

Світське безриб’я вітчизняного бомонду розродилося новиною, яка має досить “побічних ефектів”. По-перше, безумовно посприяє продажам альбомів/концертів/гастрольних турів “Океану Ельзи”. Про гурт та його фронтмена, Святослава Вакарчука, сьогодні говорять навіть ті, хто раніше думали, що “ОЕ” – це така ж водойма, як Атлантичний чи Тихий.   

По-друге, загал чи не вперше дізнався про обраницю Вакарчука, тепер уже колишню, стилістку Лялю Фонарьову, яка досі перебувала за кадром.

Нарешті, щось від медійного вибуху навколо “розлучення сезону” перепаде й партії “Голос”, політичній креатурі Славка, про яку останнім часом говорили  майже так само “багато”, як про Лялю Фонарьову. Тепер партія має шанси трохи підняти свої акції – бодай таким чином.  

Отже, що відомо про недавню супутницю життя Вакарчука? Крім вже раніше сказаного в ЗМІ. Що закінчила лондонську школу стилістів Tony & Guy, два роки працювала в Англії. Що раніше була заміжньою за львівським бізнесменом Володимиром Тарасюком, від якого народила доньку Діану, а зі Славком прожила понад 20 років. Що пара одружилася 2015го під час закритої церемонії.

Але на цьому місці починаються суперечності, бо з’ясовується: жодної формальної процедури не було. Трохи напруживши пошукову систему мережі, отримуємо від людей, які в курсі про екс-пару, таке: офіційно Фонарьова і Вакарчук своїх стосунків не реєстрували, жили в цивільному шлюбі. Фото, де вона – в білому платті, насправді не весільне, а з якоїсь вечірки, куди запросили обох. Також відомо, що Ляля – це творчий псевдонім, насправді – Лариса. Фонарьова – теж не  дівоче прізвище, а похідне від Фонарь, так звати відомого московського діджея. Ляля старша від Святослава на 2 роки, по життю – російськомовна, і це наче б то викликало несприйняття її свекра, Вакарчука-старшого. Покійний ректор Львівського університету не схвалював вибору сина. Але це був один з тих випадків, коли головний в “Океані” тата не послухав.

Про Лялю ж він не раз говорив, що надихає його на творчість (жінка знімалася в кліпі “Холодно”) і є коханням всього життя. Пишався досягненнями пасербиці Діани, яку виховували разом. Діана працює в команді “ОЕ” креативною директоркою.

В 2021му кохання до Лялі перестало бути актуальним. Причини, які називають: пара вже кілька років – радше бізнеспартнери, ніж подружжя, романтика стосунків давно минула. І що творча особистість Святослава не обмежувалася лише однією музою, тож Ляля запропонувала розійтися.

Кажуть і про іншу жінку, яка недавно з’явилася в житті фронтмена. Хто вона, тусовка висуває так само різні версії. Найчастіше повторюють, що новій пасії – років 40, має відношення до шоубізу, ото й усе наразі. Сам же Вакарчук мовчить, обмежившись дописом на власній Фейсбук-сторінці:

Святослав Вакарчук: “Я дуже рідко пишу про особисте, але цей пост саме такий. Пишу його, перш за все, для того, щоб убезпечити свою родину, близьких та друзів від зайвих запитань та незручностей.

Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою.

Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми. Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, що ми пройшли разом. За любов, за мудрість, за опору. Вдячний за нашу доньку Діану. Вдячний за все.

Життя продовжується. Я сподіваюсь, що воно подарує кожному з нас достатньо щасливих моментів”.

А ось що пишуть на тему “Слава мінус Ляля” інші:

Галина Шаповалова: “Була історія в Донецьку в 2005му. Там вже атмосфера напружувалася. Він приїхав з концертом “ОЕ”. І дві дівчини були, фанатки. Пофарбовані в брюнеток. І агресивні проросійські ідіотки хотіли їх побити, кричали:”Западенки, пішли геть, їдьте у Львів!” А дівчата були донецькі. Не знаю, звідки у них телефони. Подзвонили комусь з “ОЕ”:”Передайте Славі, що тут провокація, будьте обережними!” Я запитала:”Чому ви пофарбувалися в чорне?” – “Tому, що його подруга Ляля так пофарбована”. – “Яка ще Ляля?” – Я сама не вірила до останнього, що вона – подруга. Думала: вони просто разом працюють. Дуже різні люди. І він говорив по радіо, що хоче створити нормальну сім’ю. Ми думали: він самотній”.

Галина Гарбарук: Коли я переїхала зі Львова в Сирники, єдиним моїм натхненням була музика та голос Святослава. Мені здавалося, що Львів ставав ближчим. Багато гарних пісень зародилися цією історією любові… Шкода, що так.. Але досить сміливо та мудро зважитись на відкритість один перед одним та мужність відпустити, подякувавши та бажаючи добра.. Знаю. Я теж так відпустила”.

Леся Падалка: “Mені здається – вона фактично зліпила успішний проєкт “ОЕ” (сорі, справжні і круті музиканти ОЕ) – все ж хороших гуртів багато, а виліпити харизматичного фронтмена вміють саме такі жінки”.

Ilona Panasiuk:Навіть Славко розлучається … Схоже, нема нічого вічного… Як тут вірити ??? В що вірити?????”

 

Facebook

Global Village

Фото: https://lviv1256.com/