Hutsul Planet: "Думи мої весняні"

 

Новий музичний реліз музичного проєкту з Коломиї руйнує стереотипи шоу-бізнесу

Hutsul Planet, який позиціонує себе гуцульським номером один у світі, презентує новий альбом за назвою “Весняні Думи”. Новинка вже доступна на всіх музичних стрімінгових платформах: http://airmus.io/vesnyanidymi.

На початку квітня Hutsul Planet випустив свій дебютний альбом The “Music Of The Mountains / Музика Гір”, після чого презентував в мережі три унікальні анімаційні історії про гуцулів та Гуцульщину. Не минуло й двох місяців від першого релізу, як музиканти представили свій другий альбом “Весняні Думи”. Що, по суті, руйнує усталені норми шоу-бізнесу і випробовує геть новий підхід до стратегії запуску музичних релізів.       

–  Гуцули – люди особливі. Творчі, вільні, не зв’язані жодними стереотипами чи рамками, – каже засновник проєкту Hutsul Planet Михайло Балух. – Більше того, відкрию  секрет: на 2021-ий у нас заплановано вихід ще й третього альбому. Ми ловимо той стрімкий творчий потік, в якому опинилися, і щасливі презентувати Україні та світові нову гуцульську музику. В основі якої – наші традиційні мелодії і найкращі взірці українського фольку.    

В альбом “Весняні Думи” увійшло дев’ять треків. Поряд зі знаними українськими народними піснями “Косарі”, “Вербова Дощечка”, “Іванку” в оригінальних аранжуваннях – це і авторські композиції Михайла Балуха: “Довгожданий Дощ”, “Мальована Пісня”, “Весняні Думи”. А також – музично нові версії народної пісенної спадщини:
“Крила Любові”, “Веснянка”, “Сум Вівчара”.

Новинка від HP – ще один потужний музичний реліз від Гуцулів, покликаний зберегти та примножити традиційну пісенну творчість унікальної етнічної групи українців гуцулів й надати їй нового звучання, а відтак – другого дихання.

В основу обкладинки альбому “Весняні Думи” лягла картина знаменитого в Україні та світі гуцульського художника Мирослава Ясінського із циклу “Зґарди”. Відео про її створення: 

Утім, Hutsul Planet – це не тільки про музику. Це масштабний культурологічний проєкт, діяльність якого поширюється на підтримку різних проявів гуцульської ідентичності.

На даному етапі проект співпрацює з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним. Цими днями HP працює над створенням двох кліпів на сингли зі щойно виданого альбому “Весняні Думи”.   

Додаткова інформація: +38 067 960 31 01, [email protected]

Галина Гузьо, промоменеджер Hutsul Planet, м.Львів