"Крим чий?" - українська служба "Голосу Америки" позначила півострів російським

 

Скандал: програма “Голосу Америки” “Chastime” розмістила відео з мапою, на якій Крим належить до РФ.  

Однією з перших на це звернула увагу українка зі США Світлана Павленко (Svitlana Pavlenko).

У своєму дописі на Фейсбуці вона висловила подив побаченим на екрані: “Крим – це Росія. Так вважає “Chastime”, нібито українська служба “Голосу Америки “, Директорка –  Мирослав Гонгадзе, а вони відео з такою ось картою публікують!

Не вірите? Перегляньте. Цю мапу було знято  о 1:27. Незважаючи на протести українців під дописом, відео продовжує висіти у Фейсбуці вже 2-й день. ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ СТАТУСУ КРИМУ.

Очевидно, проросійський український “Голос Америки” знає, що наступним подарунком Путіну Байдена буде офіційне визнання Криму російським, і вони поспішають вислужитися. Нема інших пояснень. (https://fb.watch/7TwwQ5T0GY/)”.

Так само обурюються інші глядачі “Chastime”:

Robert Kopach: “Chastime, не пасує такому шановному ЗМІ подавати некоректну інфо: таймлайн 1:27….Bідколи Крим внесено до РФ ?”

Anatolij Khomenko:“І коли це Крим став територією РФ? Ви там вже зовсім, чи як? Ганьба”.

Alexandr Fistashkin: “Який цікавий ролик! Незрозуміло тільки, чому його не показали військовим аналітикам США в Афганістані раніше? Може, це допомогло б їм спланувати бодай не якщо раціональні витрати в цій країні, то хоч би гідне виведення контингенту?”.

Nataliya Vovchko:“Для Chastime Крим – російський?”

Українська служба “Голосу Америки” наразі ніяк не прокоментувала своє відео з “російським” українським Кримом.

Facebook 

 

Фото: https://fb.watch/7TwwQ5T0GY/