Книга про час, на яку варто знайти час

 

Анонс твору вченого-фізика Олега Дімітрієва, яка спонукає по-новому сприймати миттєвості й вічність.

Час, без перебільшення, можна порівняти з найсильнішим наркотиком, від якого залежить сучасне людство. Ми десяток разів на день дивимося на годинник, постійно поспішаємо і неодмінно хочемо подовжити своє життя. Але час дуже неохоче підпускає до себе і не дає шансів бути остаточно підкореним.

Нещодавно видана книга О.П. Дімітрієва “Що показує Ваш годинник? Індивідуальний час  з точки зору фізики, біології, психології та культурного оточення” присвячена не тільки обговоренню фундаментального поняття часу, особливостей його відліку у фізичній, біологічній, психологічній та культурній  системах виміру, але й зануренню у таємниці Хроноса.

Ви дізнаєтеся, в яких місцях Всесвіту час зупиняється, чому переляк уповільнює час, а ейфорія, навпаки, його прискорює.

Наскільки точні покази годинників і що означає “зараз” для жителів різних континентів, чи можна знайти еліксир молодості і побувати в минулому.

Нарешті, ви почуєте таку суперечливу відповідь від самого Хроноса: “Якщо ти захочеш зробити себе безсмертним, попроси дервішів зупинитися і не здійснювати свої ритуали. Але, якщо вони зупиняться в момент заходу Сонця, ти його більше не побачиш ніколи “.

Книгу можна пр очитати за посиланням:

https://www.researchgate.net/publication/342212133_Cto_pokazyvaut_Vasi_casy_Individualnoe_vrema_s_tocki_zrenia_fiziki_biologii_psihologii_i_kulturnogo_okruzenia

Аудіопрезентацію книги англійською можна знайти тут: https://www.youtube.com/watch?v=bYd3vowg4yI&feature=youtu.be

Примірник книги можна отримати, написавши автору на e-mail: [email protected]

Довідка: Вчений Олег Дімітрієв (Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України) є автором численних  досліджень та відомими популяризатором науки. Одна з його попередніх книг – “Розумний Всесвіт. Як ми думаємо, і чи є наше мислення унікальним”.

 

Global Village

Фото: goodfon.ru