Володимир Зеленко: “Є пандемія психозу, а рятують не щеплення!”

 

Велике інтерв’ю з сімейним лікарем Володимиром Зеленком (на фото), США, що став відомим завдяки своєму протоколові лікування хворих на коронавірус.

Завдяки цьому напрацюванню, як повідомляє його автор, повністю одужали 6000 пацієнтів. Серед тих, кого консультував і кому надавав допомогу лікар Зеленко – відомі  політики, зокрема, Дональд Трамп та Рудольф Джуліані.

Володимир Зеленко має понад 20 років медичної практики, є автором  наукових публікацій, свого часу був номінований на нагороду “Президентська медаль Свободи” (США) та Нобелівську премію. Став одним із небагатьох справді авторитетних голосів на тему COVID-19 і пропонує глибокий погляд на те, що відбувається навколо пандемії. Його бачення даних і фактів не залишає місця для байдужості. Але це, перш за все, здоровий глузд, що надає переконливості аргументам пана Володимира.

В інтерв’ю виданню La Prensa він пояснює, чому сучасні події – це змова, які докази її виникнення, і як вона призвела до нинішнього глобального психозу. Коли люди нераціонально та нелогічно поспішають ввести собі “непотрібну, отруйну і смертельну речовину”.

Пандемія насправді страху, а вірус – тільки його знаряддя

–  Зараз маємо глобальну кампанію з наміром вакцинувати – вперше в історії – все людство: старих, молодих, дітей, хворих, вагітних. Навіть вживаються заходи, щоб примусити людей це зробити. Як ми дійшли до цього?

–   Якби 18 місяців тому я сказав, що COVID-19-це – штучно створена біологічна зброя, мене б назвали теоретиком змови. Але тепер з цим погоджуються навіть ліберальні ЗМІ. Фактично, ще в 1999 році доктор Ральф Барік з Університету Північної Кароліни на Чапел -Гіллі модифікував поверхневий білок коронавіруса кажана з наміром заразити людей. І з цим пов’язаний номер патенту. Пізніше це дослідження було визнане незаконним у США, і Ентоні Фаучі (директор NIAID, США, Національного Інституту алергій та інфекційних захворювань – ред.) та а NIH, США (Національний інститут здоров’я – ред.) надіслали вірус до Китаю.

У 2005 році в Ухані збільшили його летальність, зробивши  більш руйнівним для легеневої тканини людини, а також генератором тромбів. Тож з кількості відомої нам інформації  зрозуміло, як вірус тварин – кажанів – став заразливим для людей, а відтак –  смертельним, біологічною зброєю. Тому це вже не теорія змови, це і є змова.

Коли вірус був випущений, основний намір, на мою думку, цієї біологічної зброї полягає у створенні хронічних станів страху та тривоги у людства, і щоб викликати соціальну ізоляцію. Це одна з тактик психологічної війни. А чому це важливо? Бо ізоляція, тривога і страх викликають психологічний cтан поразки у людини. Відтак вона живе з хронічним болем, стаючи вразливою. Такою легко маніпулювати будь -якими діями, що викликають зменшення цього болю. Отже, те, що насправді зараз відбувається – це глобальний психоз.

Після того, як люди почали жити в стані болю, їм дається хибна надія – як-от вакцина.  І люди нераціонально й нелогічно прагнуть її, щоб зменшити тривогу та біль, які вони відчувають.

– Дивно, що є величезний відсоток бажаючих добровільно зробити собі вакцинацію. Та багато інших – у країнах, де вакцини неповністю доступні, як, наприклад, в Аргентині – хто з нетерпінням чекають своєї дози…

–   Те, чого вони насправді просять, це зменшення тривоги та емоційного болю. Проблема в тому, що якщо ви даєте комусь хибну надію, це з часом не призведе до жодного вирішення. Давайте подивимося на дані. І я прошу читачів не вірити жодному моєму слову, а провести власне дослідження, не допустити тієї ж помилки, яку вони роблять з інформацією, що надходить від їхніх урядів. Послухайте, що я кажу, а потім перевірте це, переконайтесь, що я говорю правду. Це звичайний здоровий глузд.

У 2010 році соціопат Білл Гейтс під час лекції на конференції ТED (медійна організація, що поширює записи дискусій та виступів – ред.), –  а її можна знайти в Googlе – сказав, що населення світу має скоротитися на 15% через глобальне потепління. Той самий соціопат, але вже у 2020 році оголосив, що 7 мільярдів людей слід вакцинувати. Тому запитую просте запитання: чому б я мав прийняти для свого здоров’я вакцину, яку спонсорує та підтримує той, хто хоче скоротити населення світу?

–  Ви описали ці вакцини як “смертельну іньєкцію отрути”.

–   Це я так називаю. Це вакцина, яка вбиває людей, або її також можна назвати “смертельною іньєкцією отрути”. На будь-яку терапію, на будь-яку вакцину слід дивитися з трьох сторін: чи потрібна, чи діє, чи безпечна? І лише після того, як ви отримаєте всю цю інформацію, необхідно провести аналіз співвідношення ризик-користь і визначити, чи варто приймати цей ризик.

Подивимось, чи справді це нам потрібно. Здорові діти віком до 18 років демонструють 99,998% одужання від коронавірусу без лікування, як повідомляє CDC (Центр з контролю за розповсюдженням хвороб, США – ред.). То чому ми повинні вакцинувати групу, яка відновлюється майже на 100% від нелікованих захворювань, чимось, що потенційно може завдати шкоди? Відповідь –  не з медичних причин, а тому, що вони хочуть пожертвувати дітьми.

Якщо взяти демографічну групу здорових дорослих віком від 18 до 45 років, то їхній показник виживання від коронавірусу становить 99,995% без лікування та близько 100% з лікуванням. Тож я ще раз запитую: навіщо вакцинувати демографічну групу з майже 100% відновленням чимось експериментальним і доведеним як небезпечне?

У кожного, хто переніс коронавірус і має природний імунітет, є природні антитіла. Це імунна система, яку дав нам Бог. Ці природні антитіла в мільярд разів ефективніші від будь -яких імунітетів, створених вакцинами. Якщо у мене вже є антитіла, і вони краще захищають, чому я хотів би ввести собі щось експериментальне для створення неповноцінних антитіл?

Якщо взяти населення з високим ризиком, 45 років і старших, або людей із проблемами зі здоров’ям, то це ті, які зазнають ризику. Смертність у них становить 7,5%, і це неприпустимо. Однак, якщо ми будемо належним чином лікувати, розпочавши раннє амбулаторне противірусне лікування – а вже існують десятки рецензованих досліджень, включно з моїм власним, яке було першим – то ось, згадані дослідження показують скорочення госпіталізації та смертності на 85%. Таким чином, ми можемо знизити рівень смертності з 7,5% до менше, ніж 1%. Тут виникає цікаве запитання: ми не знаємо, чи у популяції, яка за належного лікування має 1% смертності, можливо, щеплення буде більш корисним.

Тож у більшості випадків немає необхідності у вакцинації, за винятком населення з дуже високим ризиком. Але подивимось, чи це працює. Якщо ми звернемо увагу на три найбільш вакциновані країни світу – Ізраїль, Гібралтар та Сейшельські острови в Індійському океані – у яких рівень вакцинації перевищує 80%, то саме вони переживають спалахи штаму “Дельта”. Існує чимало доказів того, що у вакцинованих людей вища частота варіанту “Дельта” та більш високий рівень вірусного навантаження. Тому вакцина не захищає від усіх штамів.

Рак, автоімунні захворювання та інші ризики, пов’язані з вакцинами

  Чи може вакцина зробити людей більш сприйнятливими до нових штамів?

–  Так, це правильно. Але давайте поговоримо про проблеми безпеки. Протягом перших трьох місяців з моменту іньєкції основною причиною смерті є згустки крові. Вони викликаються білками-шипами, які надходять до ендотелію, він вистилає кровоносні судини, викликаючи невеликі спайки у судинній тканині. Ті, своєю чергою, пошкоджують тромбоцити та викликають згустки крові .

Це задокументовано і доведено Інститутом Солка в Сан -Дієго, одному з найвідоміших у світі центрів досліджень вакцин. Ми спостерігаємо більшість смертей протягом перших трьох днів після вакцинації у людей, які помирають від серцевих нападів та інсультів, але смертність стається протягом перших трьох місяців.

Друга велика проблема – це міокардит, або запалення серця. Також існує велика стурбованість щодо викиднів у першому триместрі у вагітних жінок, які були щеплені.

У Сполучених Штатах система VAERS (Система звітності про побічні дії вакцин – ред.) допускає 13 000 смертей. Один викривач каже, що насправді їх  45 000. Просто для того, щоб зрозуміти масштаб: у 1976 році від вакцини проти свинячого грипу загинули 26 людей, і вся система вакцинації була зупинена. Тепер у нас 13 тисяч загиблих, і один викривач каже, що їх набагато більше, а я кажу, що насправді ще більше. Тому, що система перекрита, і нових звітів не подають. Існує штучне применшення кількості померлих. Тож який насправді поріг смертності? Скільки смертей ми готові терпіти?

  Чого можна очікувати в довготерміновій перспективі?

–  Існують певні докази збільшення ризику раку або автоімунних захворювань, і хто його зна, який вплив на довголіття це матиме в довготерміновій перспективі. Люди з хронічними захворюваннями живуть коротше. Рак та автоімунні захворювання однозначно скорочують тривалість життя. І маємо ще й інше занепокоєння – безпліддя. Дослідження в Японії показали, що ці вакцини викликають у чоловіків пошкодження яєчок і запалення мошонки. Тож ми також не знаємо, яким буде їхній довготерміновий вплив на народжуваність. Але навіть це не головне питання.

Нобелівський лауреат Люк Монтаньє, який відкрив ВІЛ, кричить світові, що це –  найбільший геноцид в історії людства. Доктор Роберт Мелоун, один із перших учасників групи, яка розробила вакцину мРНК, каже, що ці вакцини є надто небезпечними, а уряд бреше людям. Ми ж починаємо бачити перші ознаки АDЕ (Antibody Dependent Enhancement – підвищення, залежне від антитіл. Пояснення терміну – нижче, ред.).

Доктор Долорес Кехілл, імунолог з Ірландії, стверджує, що протягом двох років 90% щеплених помруть. Майк Єдон, колишній віце-президент і керівник програми розробки вакцин компанії Pfizer, каже, що на кожну дитину, яка вмирає природним шляхом від коронавірусу, 100 помирають від вакцини.

   Це справді жахливо.

–   Яка різниця, якщо я візьму дитину і переріжу їй горло, або якщо кину її в жерло вулкана, або якщо влию їй рідину, яка уб’є? Яка різниця? В усіх випадках – це однаково смерть дитини.

–  Але FDA (Адміністрація з питань їжі та ліків, США – ред.) схвалила першу вакцину за назвою Comirnaty…

–  Насправді FDA дала дозвіл на речовину, якої навіть ще нема у Сполучених Штатах, і розширила дозвіл на екстрене використання вакцини Pfizer, яка є в Америці.  Причина, чому так зробили: поки речовина має дозвіл на екстрене використання, вона має певний захист від судового розгляду.

Організована злісна спроба змінити соціальну, політичну та економічну структуру світу

  Tривожно.

–   Подивіться, по-перше, вони прискорили процес вакцинації до менше, ніж року, коли зазвичай це займає 10 років. Вони обійшли всі заходи регуляторної безпеки, і, зазвичай, у них є комітет, який дозволяє публічно висловлюватись та досліджувати потенційні негативні наслідки, але вони повністю перекрили це. А FDA заявила “нема про що турбуватися”, що є найбільшою брехнею в історії.

Отже, це надзвичайно добре організована, скоординована злісна спроба змінити соціальну, політичну та економічну структуру світу так, щоб дуже мало людей мали контроль над усіма іншими. Доказ цьому дуже простий: є інформація, що рятує життя, і доступ до цих ліків, що рятують життя, був примусово обмежений.

–  Коли Ви зрозуміли, що принципи догляду за коронавірусними пацієнтами, розроблені провідними світовими агенціями охорони здоров’я, не рятують життя? І що правильний шлях – зовсім інший?

–   Дев’ятнадцять місяців тому, тому що всі органи охорони здоров’я казали мені відправляти пацієнтів додому, поки їм не стане гірше. А потім їх доведеться госпіталізувати, після чого, найімовірніше, вони помруть. Це для мене не мало сенсу. З першого дня я намагався знайти підхід, який би запобіг захворюванню. Я зробив це, і коли це стало зрозумілим, і я це довів, ті ж регуляторні органи приховали цю інформацію.

Тож я відразу зрозумів, що їхня зацікавленість – не в захисті громадян, а в тому, що служать іншим панам. Наприклад, якщо ви подивитесь на чинну рекомендацію NIH (Національний Інститут Здоров’я, США – ред.), у ній сказано не лікувати COVID-19 до того моменту, поки пацієнт не опиниться в лікарні з рівнем кисню нижче 92. Це рекомендація уряду, який хоче, щоб ви померли. Це суперечить усім рецензованим даним, суперечить здоровому глуздові, суперечить тисячам лікарів, які лікували тисячі пацієнтів згідно мого успішного протоколу. І що демонструє зменшення госпіталізації та смертності на 85%, коли лікувати, не зволікаючи.

  Це те, чого ви досягли своїм протоколом?

–   Так, він дуже простий. Полягає в тому, щоб визначити пацієнтів з високим ризиком, негайно їх лікувати, не чекати, поки захворіють ще гірше, і надати їм противірусний підхід на основі цинку та систему доправлення цинку. Цинк пригнічує найважливіший фермент, що бере участь у реплікації вірусної РНК. Вона називається РНК-залежною РНК-полімеразою, яка використовується всіма штамами COVID-19. Це означає, що незалежно від того, чи це “Альфа”, “Бета”, “Південно-Африканська Республіка”, “Дельта” чи що б там не було – вони всі використовують той самий шлях для вірусних реплікацій. Отже, якщо ви блокуєте той РНК-залежний фермент РНК-полімерази – а це робить цинк –  ви вимикаєте кнопку здатності вірусу створювати свої копії та поширюватися.

Проблема з цинком полягає в тому, що він сам не потрапляє в клітину. Це – як куля без пістолета. Вам потрібен револьвер, інший агент, який доправлює цинк у клітину. Існує клас речовин, які називаються іонофорами цинку, які відкривають канал всередині клітинної мембрани, дозволяючи цинку проходити ззовні всередину клітини. І є чотири з них, які легко доступні, два без рецепта: кверцетин (quercetin) та епігалокатехін-3-галат (ЕГКГ, EGCG) . Кверцетин – це біофлавоноїди рослинного походження, які разом з вітаміном С функціонують як система доставки цинку.

Ця інформація базується на рецензованих дослідженнях, що є на серверах NIH. Чудова річ, що це ліки, які відпускаються без рецепта, принаймні, у Сполучених Штатах. Тож дві причини сьогодні померти від коронавірусу – це уряд, під чиїм керуванням ви живете, та обраний вами лікар. Таким чином, громадськість може отримати кверцетин, вітамін С, вітамін D та цинк і прийняти їх належним чином (я маю всю цю інформацію на своєму вебсайті https://vladimirzelenkomd.com). Інша речовина, про яку я згадував, EGCG – це екстракт зеленого чаю. Це настільки природно, наскільки й можливо. Згадані речовини працюють, щоб цинк потрапив у клітину.

Тим часом, два найкращих медичних засоби – івермектин та гідроксихлорохін. Проблема в тому, що обидва очорнюються лікарями, засобами масової інформації та урядами, і їх важко отримати. Це викликає затримку лікування, що вбиває людей.

  Це також дуже відомі та безпечні ліки.

–  Тим часом, негативні наслідки вакцин проти коронавірусу приховуються. Дані VAERS –  це лише частка реальності, тому хто його зна – яка  справжня кількість смертей від вакцини? Моя думка така: у нас є захворювання, в якому люди в більшості випадків одужують самостійно, тому їм нічого зайвого непотрібно. Населення з високим ризиком, за належного лікування, має смертність менше 1%. Однак, вакцини викликають згустки крові, запалення серця, викидні, потенційний геноцид засобами АDЕ, ризик раку, ризик автоімунних захворювань та майбутнє безпліддя. Чому б я мав наражати себе на такий ризик?

Навчіться говорити ні!

  Багатьох цікавить, як можливо, що всі лікарі, усі ЗМІ, усі уряди приховують правду або, ще гірше, брешуть.

–   Насправді дуже мало людей, які приховують правду, решта – вівці, які бездумно слідують за тими, хто згодовують їм хибний наратив. Щоб обдурити людство, не потрібно багато. Потрібно лише взяти під контроль кілька ключових медіа, академічних та політичних галузей. Поєднайте це з індустрією примусу та підриву, і ви отримаєте глобальний психоз.

   Що ви думаєте про роль лікарів у цій ситуації?

–   До травня чи червня минулого року вони могли вдавати невігластво, говорити, що не знають і роблять те, що їм говорять. Однак, після цього періоду будь-кому із здоровими мізками стало очевидно, що нам брешуть, і що підходів, які ми впроваджуємо, недостатньо. І лицемірство полягало в тому, що самі лікарі для себе та для своїх сімей дотримувалися моїх протоколів, а для своїх пацієнтів – тих, які казав їм уряд. Тож на цьому етапі я звинувачую будь-якого лікаря, хто дотримується протоколу пізніх планів лікування. Вони призводять до смертей, яких можна було уникнути. Це аналогічно ситуації часів  Другої світової війни, нацистів і лікарів, коли останні “просто виконували накази”.

  Вірус створив у світі поділ між щепленими та нещепленими. І між тими, хто дотримується різних поглядів на цей вірус. Доходить навіть до сутичок в родинах …

–  Саме так. Насправді йдеться і про набагато більший, теологічний поділ. Світ розділився на дві системи мислення, які більше не можуть існувати разом. Однією з систем є свідомість Бога, тобто люди, які вірять, що ми створені за образом Божим, що саме життя має святість, і що це не справа людей вирішувати, скільки нас повинно бути на планеті.

Хоча є ще одна група, яка є безбожною і вірить у теорії Дарвіна про боротьбу за виживанняю Або в євгенські теорії Гальтона, які стверджують, що існує ієрархія в генетиці, і  ті, що на верхівці ієрархії, мають найбільшу перевагу у виживанні. Що дає їм право контролювати те, що відбувається з іншими. Це звучить, як моторошна казка, за винятком того, що 80 років тому померли 200 мільйонів людей.

  Про що це?

–   Головне занепокоєння викликає попередження провідних світових імунологів про потенційний геноцид людства.

  Що це означає?

–  У 1960х роках ми створили вакцину проти респіраторно-синцитіального вірусу (RSV), яку вводили дітям. Вона вбила більше дітей, ніж сам RSV. Траплялося, що антитіла, вироблені вакциною, впливаючи на RSV, вбивали людину. Це спричинило автоімунну катастрофу. Те ж саме відбулося в 1970х роках з вакциною проти денге, що викликала автоімунну гіперреакцію, що називається АDЕ (посилення антитіл) або антитілозалежне посилення інфекції). Це вбивало людей.

Історично всі спроби вакцини проти коронавірусу на тваринних моделях дали абсолютно те саме: вони вбивали тварину через імунну реакцію. Іншими словами, антитіла були отримані з вакцин, але, коли вони зіткнулися зі справжнім вірусом, більшість помирала від цієї небезпечної реакції за назвою АDЕ.

Тепер з’явилася невелика група людей, які дійсно вірять, що вони наділені вищим рівнем свідомості, і що це дає їм право диктувати, що буде з іншими. Скільки людей буде жити на планеті, як вони повинні жити, їсти тощо. На мою думку, це не еволюціоновані люди, а еволюційні язичники. Це повторення біблійної історії про те, що люди починають війну проти Бога. Люди, які вірять, що вони є Богом і відчувають, що можуть поневолювати і вбивати інших, щоб задовільнити власні нарцисичні та соціопатичні потреби.

Так, сім’ї розділені, уряди, люди. Але, якщо подивитися на першопричину, люди поділяються на тих, хто усвідомлюють Бога, і тих, хто йде “золотим шляхом” вакцин і соціопатичних олігархів до неправдивих обіцянок . Ось це – випробування. Бог випробовує кожну людину і питає всіх, за ким вони підуть.

–  Чого можемо очікувати в найближчі роки внаслідок цієї масової вакцинації не тільки експериментальними, але й потенційно смертельними продуктами?

–   Ми вже бачимо початок геноциду. Починаємо бачити посилення антитілозалежної інфекції. Ви повинні прислухатися до таких експертів, як Роберт Мелоун, який каже, що титри вірусів у вакцинованих людей значно вищі, ніж у невакцинованих. Голова CDC сказала, що люди, вакциновані вакцинами від COVID-19 – згідно даних ізраїльтян –  хворіють частіше і їх госпіталізують більше, ніж невакцинованих, і тому потрібна вже третя доза.

–   Вакциновані також можуть передавати вірус …

–   Так. Я показав вам, що вакцини непотрібні, вони точно не працюють і вони дійсно небезпечні. Аналіз ризику та користі однозначно вказує на те, щоб їх не отримувати.

–  Як гадаєте, чи припиниться все це божевілля, яке ми переживаємо, чи воно продовжиться? Вакцинатори говорять про треті дози, і що наступного року ми знову зіткнемося з вірусом.

–  Все залежить від вас. Це залежить від таких людей, як ви, які готові поділитися правдивою інформацією і допомогти людям вийти з глобального психозу, в якому вони перебувають. І перестати жити, як вівці без мізків. Тому що нас багато, багато, більше, ніж їх. І все, що нам потрібно –  це сказати ні.

https://www.laprensa.com.ar/

https://elcolectivodeuno.wordpress.com/2021/09/28/vladimir-zelenko-this-is-not-a-conspiracy-theory-it-is-a-conspiracy/?fbclid=IwAR2m845woVXi7avuQkXNBaT8yCv_4ITmG0GoNcdzKDxIkRsbLRAfrBQx-ck

Агустіна Сукрі, журналіст, La Prensa

Фото: https://nytimes.com, https://universum.clinic/, https://sib.fm/https://www.belnovosti.by/, https://zhl.news/, https://www.rnz.co.nz/